Povezane vesti
Greškom osuđeni čovek posle pola veka pušten na slobodu! Slučaj o kom bruji čitava zemlja, poslao svima jasnu poruku!
Mondo 21.12.2023
Glin Simons (71) proglašen je juče nevinim i pušten je na slobodu posle pola veka koje je proveo u zatvoru. Glin Simons (71) proglašen je juče nevinim i pušten je na slobodu posle pola veka koje je proveo u zatvoru. Sudija u Oklahomi oslobodio je krivice… »
Čovek u SAD proglašen nevinim i pušten na slobodu nakon 48 godina u zatvoru
Radio sto plus 21.12.2023
Simons je odležao 48 godina, jedan mesec i 18 dana, što je najduže da je neko nevin proveo u zatvoru, prema podacima koje vodi Nacionalni registar oslobađenja. Glin Simons (71), koji je pušten u julu nakon što su se tužioci saglasili da ključni dokazi u… »
SAD: Oslobođen posle 48 godina u zatvoru zbog ubistva koje nije počinio
IndeksOnline 21.12.2023
OKLAHOMA – Sudija u Oklahomi Ejmi Pelambo oslobodila je Glina Simonsa, čoveka koji je proveo 48 godina u zatvoru zbog ubistva koje nije počinio, što je najduža poznata pogrešna kazna u SAD. Simons (70) oslobođen je u julu nakon što je okružni sud utvrdio… »
Vesti dana »
Trampove nove globalne carine: Kako će funkcionisati i šta je sledeće?
Telegraf pre 9 minutajoš 33 povezane
Protest "Marš za pravosuđe" u Beogradu – šetnja do Tužilaštva za organizovani kriminal
RTS pre 4 satijoš 40 povezanih






