Povezane vesti

Putin: SAD i Evropa da prestanu da se glupiraju i čekaju propast Rusije

Putin: SAD i Evropa da prestanu da se glupiraju i čekaju propast Rusije

Politika 21.12.2023
MOSKVA – Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da Rusija ne zatvara vrata SAD i Evropi i poručio da je vreme da te zemlje „prestanu da se glupiraju” i čekaju propast Rusije. „Želeo bih da napomenem da se mi ne zatvaramo od američkog… »
„SAD i Evropa da prestanu da se glupiraju i čekaju propast Rusije“

„SAD i Evropa da prestanu da se glupiraju i čekaju propast Rusije“

Nova 21.12.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da Rusija ne zatvara vrata SAD i Evropi i poručio da je vreme da te zemlje "prestanu da se glupiraju" i čekaju propast Rusije. „Želeo bih da napomenem da se mi ne zatvaramo od američkog kontinenta, od… »
Prestanite da se glupirate: Putinova poruka Evropi i SAD

Prestanite da se glupirate: Putinova poruka Evropi i SAD

Pravda 21.12.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da Rusija ne zatvara vrata SAD i Evropi i poručio da je vreme da te zemlje "prestanu da se glupiraju" i čekaju propast Rusije. "Želeo bih da napomenem da se mi ne zatvaramo od američkog kontinenta, od… »
Putin: SAD i Evropa da prestanu da se glupiraju i čekaju propast Rusije

Putin: SAD i Evropa da prestanu da se glupiraju i čekaju propast Rusije

Euronews 21.12.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da Rusija ne zatvara vrata SAD i Evropi i poručio da je vreme da te zemlje "prestanu da se glupiraju" i čekaju propast Rusije. "Želeo bih da napomenem da se mi ne zatvaramo od američkog kontinenta, od… »
Putin: SAD i Evropa da prestanu da se glupiraju i čekaju propast Rusije

Putin: SAD i Evropa da prestanu da se glupiraju i čekaju propast Rusije

Kurir 21.12.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da Rusija ne zatvara vrata SAD i Evropi i poručio da je vreme da te zemlje "prestanu da se glupiraju" i čekaju propast Rusije. „Želeo bih da napomenem da se mi ne zatvaramo od američkog kontinenta, od… »
Putin: SAD i Evropa da prestanu da se glupiraju i čekaju propast Rusije

Putin: SAD i Evropa da prestanu da se glupiraju i čekaju propast Rusije

RTV 21.12.2023
MOSKVA - Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da Rusija ne zatvara vrata SAD i Evropi i poručio da je vreme da te zemlje "prestanu da se glupiraju" i čekaju propast Rusije. "Želeo bih da napomenem da se mi ne zatvaramo od američkog… »
Putin: Rusija se ne zatvara prema Americi i Evropi, a njima je vreme da prestanu sa glupiranjem

Putin: Rusija se ne zatvara prema Americi i Evropi, a njima je vreme da prestanu sa glupiranjem

N1 Info 21.12.2023
Rusija se ne zatvara prema Severnoj Americi i evropskim zemljama i spremna je da sarađuje, a njima je vreme da prestanu da se glupiraju, čekaju da propadnemo i razmišljaju samo o svojim interesima, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin, javlja… »
Putin: Amerika i Evropa treba da prestanu da se glupiraju u očekivanju da Rusija propadne

Putin: Amerika i Evropa treba da prestanu da se glupiraju u očekivanju da Rusija propadne

Vesti online 21.12.2023
Rusija se ne zatvara od Sjedinjenih Američkih Država i Evrope i spremna je da sarađuje, njima je vreme da prestanu da se “glupiraju” i razmišljaju o svojim interesima, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na sednici Saveta za strateški… »

Vesti dana »