Povezane vesti

Lideri Emirata čestitali Vučiću pobedu SNS na izborima

Lideri Emirata čestitali Vučiću pobedu SNS na izborima

Politika 21.12.2023
ABU DABI - Predsednik Ujedinjenih Arapskih Emirata Mohamed bin Zajed al Nahjan čestitao je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću pobedu Srpske napredne stranke na parlamentarnim izborima, prenela je danas agencija Emirata WAM. Čestitke Vučiću uputili… »
Lideri UAE čestitali Vučiću pobedu SNS na izborima

Lideri UAE čestitali Vučiću pobedu SNS na izborima

Blic 21.12.2023
Predsednik Ujedinjenih Arapskih Emirata Mohamed bin Zajed al Nahjan čestitao je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću pobedu Srpske napredne stranke na parlamentarnim izborima, prenela je danas agencija Emirata WAM. Čestitke Vučiću uputili su i šeik… »
Lideri Emirata čestitali Vučiću pobedu SNS-a na izborima

Lideri Emirata čestitali Vučiću pobedu SNS-a na izborima

RTS 21.12.2023
Predsednik Ujedinjenih Arapskih Emirata Muhamed bin Zajed el Nahjan čestitao je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na pobedi Srpske narodne stranke na parlamentarnim izborima. "Čast mi je i zadovoljstvo da Vašoj ekselenciji uputim najiskrenije… »
Lideri Emirata čestitali Vučiću pobedu SNS na izborima: Čast je i zadovoljstvo

Lideri Emirata čestitali Vučiću pobedu SNS na izborima: Čast je i zadovoljstvo

RTV 21.12.2023
ABU DABI - Predsednik Ujedinjenih Arapskih Emirata Muhamed bin Zajed al Nahjan čestitao je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na pobedi Srpske narodne stranke na parlamentarnim izborima. "Čast mi je i zadovoljstvo da Vašoj ekselenciji uputim… »
Lideri Emirata čestitali Vučiću pobedu SNS na izborima: Čast je i zadovoljstvo

Lideri Emirata čestitali Vučiću pobedu SNS na izborima: Čast je i zadovoljstvo

Euronews 21.12.2023
Predsednik Ujedinjenih Arapskih Emirata Muhamed bin Zajed al Nahjan čestitao je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na pobedi Srpske napredne stranke na parlamentarnim izborima. "Čast mi je i zadovoljstvo da Vašoj ekselenciji uputim najiskrenije… »
Napredak i prosperitet za građane Srbije: Šta su lideri UAE poželeli Vučiću u čestitki povodom pobede na izborima (foto)

Napredak i prosperitet za građane Srbije: Šta su lideri UAE poželeli Vučiću u čestitki povodom pobede na izborima (foto)

Kurir 21.12.2023
Šeik Mohamed bin Zajed Al Nahjan uputio je čestitku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću povodom pobede liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" na parlamentarnim izborima. "Čast mi je i zadovoljstvo da Vašoj ekselenciji uputim… »
Vučiću iz emirata: Mohamed bin Zajed čestitao pobedu liste "Srbija ne sme da stane" na izborima

Vučiću iz emirata: Mohamed bin Zajed čestitao pobedu liste "Srbija ne sme da stane" na izborima

Večernje novosti 21.12.2023
PREDSEDNIK Njegovo Visočanstvo šeik Mohamed bin Zajed Al Nahjan uputio je čestitkh predsedniku Aleksandru Vučiću, predsedniku Srbije, na parlamentarnoj pobedi koju je obezbedila njegova Srpska napredna stranka. Foto: Tanjug Njegovo visočanstvo šeik… »

Vesti dana »