Povezane vesti

"Čast mi je što smo prijatelji" Željko zgrabio mikrofon specijalnom gostu pa poručio: Viđamo se samo po pumpama i…

"Čast mi je što smo prijatelji" Željko zgrabio mikrofon specijalnom gostu pa poručio: Viđamo se samo po pumpama i…

Kurir 21.12.2023
Željko Samardžić priredio je pravo iznenađenje svojim obožavocima, a na radost mnogih prvi specijalni gost bio je Saša Matić. Pevač se obratio publici vidno ushićen pa poručio: - Čast je biti ovde sa vama svima vama, čast je biti sa mojim… »
"PRVO SAM UPOZNALA LUNU ĐOGANI, PA ONDA i sve OSTALE!" Pevačica za Kurir TV otkrila KAKVA SU zapravo deca poznatih (video)

"PRVO SAM UPOZNALA LUNU ĐOGANI, PA ONDA i sve OSTALE!" Pevačica za Kurir TV otkrila KAKVA SU zapravo deca poznatih (video)

Kurir 21.12.2023
Pevačica Maša Mi bila je gošća voditelja Ivana Gajića u emisiji Puls Srbije gde je govorila o svojim počecima. - Od samog mog rođenja pokazala sam ljubav za muzikom. Za prvi rođendan, sama sam izabrala klavir kao poklon. Pošla sam u osnovnu… »
Pevao na njenoj maturi, pa je odveo kući! Ovako izgleda supruga Željka Samardžića - 46 godina su u braku! (foto)

Pevao na njenoj maturi, pa je odveo kući! Ovako izgleda supruga Željka Samardžića - 46 godina su u braku! (foto)

Mondo 21.12.2023
Željko Samardžić jednom prilikom otkrio je kako je otpočela njegova ljubavna priča sa suprugom Majom. Željko Samardžić jednom prilikom otkrio je kako je otpočela njegova ljubavna priča sa suprugom Majom. Željko Samardžić preko 46 godina je u… »
"Bili smo dva sveta ali sudbina je uradila svoje" Supruga Željka Samardžića otkrila tajnu njihovog braka uoči koncerta u…

"Bili smo dva sveta ali sudbina je uradila svoje" Supruga Željka Samardžića otkrila tajnu njihovog braka uoči koncerta u…

Kurir 21.12.2023
Željko Samardžić uoči koncerta u MTS dvorani, okružen porodicom i lepo raspoložen obratio se predstavnicima sedme sile. Pevač nije skidao osmeh sa lica a priznao je da je posebno srećan zato što je njegova unuka Anđela na koncertu zajedno sa… »
"Nismo mogli da ih smirimo, trajalo je par minuta" Željko Samardžić ispričao sve o poznanstvu sa Đokovićima pa pomenuo i…

"Nismo mogli da ih smirimo, trajalo je par minuta" Željko Samardžić ispričao sve o poznanstvu sa Đokovićima pa pomenuo i…

Kurir 21.12.2023
Željko Samardžić uoči koncerta u MTS dvorani vidno ushićen obratio se predstavnicima sedme sile, a oko njega bila je njegova porodica koja mu je kako kaže najveća podrška u životu. Pevač se dotakao i poznastva sa slavnim srpskim teniserom… »

Vesti dana »