Povezane vesti

"Zgrožen sam! Željko Obradović poludeo na novinara u Madridu: LJudi, o čemu vi pričate?

"Zgrožen sam! Željko Obradović poludeo na novinara u Madridu: LJudi, o čemu vi pričate?

Večernje novosti 22.12.2023
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da je njegova ekipa bez energije odigrala sinoćnji evoroligaški meč protiv Reala u Madridu i istakao da mu je žao što crno-beli nisu uspeli da pruže veći otpor. FOTO: M. Vukadinović "Nismo… »
Real pokazao klasu, Partizan bez šanse u Madridu

Real pokazao klasu, Partizan bez šanse u Madridu

Danas 22.12.2023
Košarkaši Reala deklasirali su Partizan rezultatom 91:75 u 16. kolu Evrolige. Aktuelni šampion Evrope je još jednom pokazao svu svoju snagu i sa skorom 15-1 slovi za najozbiljnijeg kandidata za novu titulu na Starom kontinentu. Partizan nije ličio na… »
Obradović: Žao mi je što nismo probali da pružimo veći otpor

Obradović: Žao mi je što nismo probali da pružimo veći otpor

Danas 21.12.2023
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da je njegova ekipa bez energije odigrala večerašnji evoroligaški meč protiv Reala u Madridu i istakao da mu je žao što crno-beli nisu uspeli da pruže veći otpor. „Nismo igrali sa… »
Prvak Evrope deklasirao Partizan: Real zaustavio veliku seriju pobeda crno-belih u Evroligi!

Prvak Evrope deklasirao Partizan: Real zaustavio veliku seriju pobeda crno-belih u Evroligi!

Večernje novosti 21.12.2023
Partizan nije uspeo da napravi veliku senzaciju, nije joj bio ni blizu: u 16. kolu Evrolige izgubio je kao gost od Reala u Madridu, a konačan rezultat glasio je 91:75, i to nakon što je domaćin vodio i sa po 27 poena razlike. Screenshot / EuroleagueTV… »
Au! Evo šta je Željko Obradović rekao o košarkašima Partizana posle poraza od Real Madrida

Au! Evo šta je Željko Obradović rekao o košarkašima Partizana posle poraza od Real Madrida

Večernje novosti 21.12.2023
Partizan je bio prilično nemoćan u Madridu, gde je gostovao Realu u 16. kolu Evrolige, pa i ne čudi reakcija reakcija trenera crno-belih, Željka Obradovića. Screenshot / EuroleagueTV Podsetimo, posle pet uzastopnih trijumfa u elitnom nadmetanju… »

Vesti dana »