Povezane vesti

Đurović savetuje Zvezdu: Zovite menadžera, produžite ugovor, on mora da ostane!"

Đurović savetuje Zvezdu: Zovite menadžera, produžite ugovor, on mora da ostane!"

Sportske.net 22.12.2023
Bivši košarkaški trener, a sada analitičar, Vlade Đurović govorio je za televiziju "Arena sport" nakon pobede Crvene zvezde nad Makabijem u poslednjem kolu Evrolige. Đurovića je posebno oduševila igra centra šampiona Srbije Džoela Bolomboja na… »
Zvezdo, hitno zovi njegovog menadžera! Vlade Đurović: On ne progovara reč, bilo da igra ili ne!

Zvezdo, hitno zovi njegovog menadžera! Vlade Đurović: On ne progovara reč, bilo da igra ili ne!

Mondo 22.12.2023
Vlade Đurović savetovao Crvenu zvezdu sa kim odmah da produži ugovor. Vlade Đurović savetovao Crvenu zvezdu sa kim odmah da produži ugovor. Srpski trener Vlade Đurović kazao je da Crvenoj zvezdi i Partizanu "nema šta da se zameri" za poraze od… »
„U prvoj sezoni sam igrao 7 minuta, sada mi trener veruje“

„U prvoj sezoni sam igrao 7 minuta, sada mi trener veruje“

Sport klub 22.12.2023
Crvena zvezda je slavila u četvrtak uveče protiv Makabija, na "čudnom" gostovanju u Beogradu, a Džoel Bolomboj je ubacio 20 poena. „Mislim da smo večeras svi individualno pokazali smo spremni. Pokazali smo da smo sposobni da igramo svih 40 minuta… »
Tobi ne veruje glasinama, uzda se u procenu Sferopulosa

Tobi ne veruje glasinama, uzda se u procenu Sferopulosa

Danas 22.12.2023
Amerikanac odigrao korektan meč u trijumfu Crvene zvezde nad Makabijem (92:98). Crveno-beli su do prve ovosezonske evroligaške pobede u „gostima“ stigli igrajući u „svojoj“ hali „Aleksandar Nikolić“. Makabi je u nekadašnjem Pioniru… »
Izraelski mediji: ''Maestro Teodosić kao Mihail Barišnjikov''

Izraelski mediji: ''Maestro Teodosić kao Mihail Barišnjikov''

Sportske.net 22.12.2023
Crvena zvezda je sinoć, kao formalni gost savladala Makabi u praznom beogradskom ''Pioniru'' sa 98:92, pokazala da ne odustaje od velikih ambicija u Evroligi i priključka sa ekipama koje drže makar one pozicije za ulazak u plej-in. Miloš Teodosić je… »
Bolomboj: "Teo nam čini život lakšim"

Bolomboj: "Teo nam čini život lakšim"

Sportske.net 22.12.2023
Crvena zvezda je slavila u "Pioniru" kao gost protiv Makabija u Evroligi. Među najistaknutijima je bio Džoel Bolomboj sa 20 poena. "Svi smo kao pojedinci bili spremni. Lepo je videti zat šta smo spremni kad odigramo čitavih 40 minuta. Obično imamo… »
I Bogdan Bogdanović oduševljen Teodosićevom čarolijom protiv Makabija

I Bogdan Bogdanović oduševljen Teodosićevom čarolijom protiv Makabija

Danas 22.12.2023
Crvena zvezda je odigrala jednu od najboljih utakmica ove sezone u košarkaškoj Evroligi. U 16. kolu savladan je Makabi rezultatom 98:92, a na terenu je briljirao Miloš Teodosić koji je zabeležio dabl-dabl učinak – 27 poena i 14 asistencija uz… »
Ples Miloša Teodosića za novu Zvezdinu pobedu u Evroligi

Ples Miloša Teodosića za novu Zvezdinu pobedu u Evroligi

Danas 21.12.2023
Crvena zvezda je odigrala jednu od najboljih utakmica ove sezone u košarkaškoj Evroligi. U 16. kolu savladan je Makabi s 98:92 (20:20, 31:22, 28:23, 19:27) u dvorani “Aleksandar Nikolić”, koja je dom izraelskog velikana zbog ratnih sukoba u svojoj… »

Vesti dana »