Povezane vesti

"Javi se, treba mi 100.000 evra" Privatna šok prepiska! Ana Nikolić tražila novac Lukasovoj bivšoj! Dobila: Seen

"Javi se, treba mi 100.000 evra" Privatna šok prepiska! Ana Nikolić tražila novac Lukasovoj bivšoj! Dobila: Seen

Kurir 22.12.2023
Ana Nikolić i bivša supruga Ace Lukasa, Sonja Vuksanović prijateljice su već dugi niz godina, a njihove šale u privatnim prepiskama često isplivaju u javnost. Naime, ona je na svom storiju na Instagramu pre dve godine nasmejala mnoge, a u svojoj… »
"Javi se, treba mi 100.000 €" - Ana tražila Sonji novac, Lukasova bivša sve objavila! Prepiska zbog koje su mreže gorele

"Javi se, treba mi 100.000 €" - Ana tražila Sonji novac, Lukasova bivša sve objavila! Prepiska zbog koje su mreže gorele

Mondo 22.12.2023
Sonja Vuksanović jednom prilikom objavila je prepisku s Anom Nikolić koja je usijala društvene mreže. Sonja Vuksanović jednom prilikom objavila je prepisku s Anom Nikolić koja je usijala društvene mreže. Bivša supruga Ace Lukasa s kojom ima… »
"Javi se, treba mi: 100.000 evra" Prepiska Ane Nikolić i Sonje Vuksanović izazvala lavinu reakcija: Pevačica ostala bez…

"Javi se, treba mi: 100.000 evra" Prepiska Ane Nikolić i Sonje Vuksanović izazvala lavinu reakcija: Pevačica ostala bez…

Blic 21.12.2023
Sonja Vuksanović, bivša žena Ace Lukasa, podelila je prepisku da pevačicom Anom Nikolić i pokrenula lavinu reakcija. Naime, ona je na svom storiju na Instagramu pre dve godine nasmejala mnoge, a u svojoj objavije označila je Anu Nikolić. Naime… »

Vesti dana »