Povezane vesti

Šider: Smešni napadi i dezinformacije Ane Brnabić

Šider: Smešni napadi i dezinformacije Ane Brnabić

Radio 021 22.12.2023
Poslanik Evropskog parlamenta Andreas Šider optužio je danas premijerku Anu Brnabić da širi "smešne dezinformacije" u vezi sprovođenja izbora u Srbiji. "Moj odgovor na smešne napade i dezinformacije premijerke Brnabić je da kada bi u Srbiji bilo… »
Šider odgovorio Ani Brnabić: Nismo neprijatelji Srbije, samo očekujemo slobodne i poštene izbore od zemlje kandidata za EU

Šider odgovorio Ani Brnabić: Nismo neprijatelji Srbije, samo očekujemo slobodne i poštene izbore od zemlje kandidata za EU

Insajder 22.12.2023
Andreas Šider, šef delegacije Socijaldemokratske partije Austrije, koji je u Srbiji bio u svojstvu posmatrača na nedavno održanim izborima, odbacio je kao neutemeljene kritike premijerke Srbije Ane Brnabić koje su se odnosile na njegove izjave o… »
Andreas Šider: Izbori neregularni, Brnabić širi smešne dezinformacije,

Andreas Šider: Izbori neregularni, Brnabić širi smešne dezinformacije,

Beta 22.12.2023
Poslanik Evropskog parlamenta Andreas Šider optužio je danas premijerku Anu Brnabić da širi "smešne dezinformacije" u vezi sprovođenja izbora u Srbiji. "Moj odgovor na smešne napade i dezinformacije premijerke Brnabić je da kada bi u Srbiji bilo… »
Andreas Šider za Danas: Ana Brnabić govori besmislice

Andreas Šider za Danas: Ana Brnabić govori besmislice

Danas 22.12.2023
Andreas Šider, vođa delegacije Socijaldemokratske partije Austrije u Evropskom parlamentu, koji je bio posmatrač na izborima u Srbiji, nazvao je besmislenim napad premijerke Srbije Ane Brnabić da kao posmatrač izbornog dana nije imao primedbi na… »
Šider: Brnabić širi dezinformacije o meni, napada posmatrače umesto da se pozabavi nepravilnostima

Šider: Brnabić širi dezinformacije o meni, napada posmatrače umesto da se pozabavi nepravilnostima

N1 Info 22.12.2023
Član misije Evropskog parlamenta Andreas Šider saopštio je da su izjave premijerke Ane Brnabić o njemu "smešni napadi" i "dezinformacije". „Kada bi u Srbiji bilo slobodnih medija i kad bi vlast sprečila neregularnosti i omogućila jednake uslove… »
Šider: Brnabić širi dezinformacije o meni, napada posmatrače umesto da se pozabavi nepravilnostima

Šider: Brnabić širi dezinformacije o meni, napada posmatrače umesto da se pozabavi nepravilnostima

Novi magazin 22.12.2023
Član misije Evropskog parlamenta Andreas Šider saopštio je da su izjave premijerke Ane Brnabić o njemu "smešni napadi" i "dezinformacije". „Kada bi u Srbiji bilo slobodnih medija i kad bi vlast sprečila neregularnosti i omogućila jednake uslove… »

Vesti dana »