Povezane vesti

Evo kako sada izgleda dečak o kome bruji svet! Oglasio se prvi put nakon 6 godina: "Počeo sam da sumnjam, uzeo baklju, 100€…

Evo kako sada izgleda dečak o kome bruji svet! Oglasio se prvi put nakon 6 godina: "Počeo sam da sumnjam, uzeo baklju, 100€…

Kurir 22.12.2023
Tinejdžer Aleks Bati koji je nestao sa svojih 11 godina pronađen je prošle nedelje u Francuskoj, a sada je ispričao što je sve prethodilo njegovom povratku kući i normalnom životu. Nakon što je šest godina lutao Evropom, Bati je The Sun-u otkrio… »
Pogledajte kako sada izgleda Aleks Beti: Dečak pronađen posle šest godina, a sada konačno se javno oglasio (video)

Pogledajte kako sada izgleda Aleks Beti: Dečak pronađen posle šest godina, a sada konačno se javno oglasio (video)

Kurir 22.12.2023
Aleks Beti okrenuo je leđa hipi stilu života nakon sukoba sa svojom majkom, prenose strani mediji. Tinejdžer iz Velike Britanije, Aleks Beti, koji je u Francuskoj pronađen posle šest godina, otkrio je detalje o svom životu u izgnanstvu. Aleks je… »
Nestali tinejdžer otkrio kako je živeo sa dedom i majkom Aleks Beti kazao zašto je lagao!

Nestali tinejdžer otkrio kako je živeo sa dedom i majkom Aleks Beti kazao zašto je lagao!

Kurir 22.12.2023
Tinejdžer iz Velike Britanije, Aleks Beti, koji je u Francuskoj pronađen posle šest godina, otkrio je u intervjuu za britanski tabloid The Sun da je lagao o detaljima svog bekstva kako bi zaštitio majku i dedu od policije. U intervjuu za The Sun rekao… »
Aleks otkrio kako je živeo sa mamom i dedom, pronađen je posle 6 godina: "Lagao sam da bih ih zaštitio"

Aleks otkrio kako je živeo sa mamom i dedom, pronađen je posle 6 godina: "Lagao sam da bih ih zaštitio"

Telegraf 22.12.2023
Aleks sada u okolini Velikog Mančestera živi sa bakom. Tinejdžer iz Velike Britanije, Aleks Bati, koji je u Frncuskoj pronađen posle šest godina, otkrio je u intervjuu za britanski tabloid The Sun da je lagao o detaljima svog bekstva kako bi… »

Vesti dana »