Povezane vesti

Vladan Milojević zvanično ponovo trener Zvezde

Vladan Milojević zvanično ponovo trener Zvezde

Sportski žurnal 22.12.2023
On je na klupi crveno-belih nasledio Izraelca Baraka Bahara. Srpski fudbalski trener Vladan Milojević, kao što je i najavljeno, zvanično je danas drugi put u karijeri postao šef stručnog štaba Crvene zvezde. On je na klupi crveno-belih nasledio… »
Milojević: Ne smemo da kažemo da Bahar nije radio kako treba (video)

Milojević: Ne smemo da kažemo da Bahar nije radio kako treba (video)

Sportski žurnal 22.12.2023
“Veliki benefit su mladi igrači koji su dobili šansu u Ligi šampiona i tu leži potencijal, treba im davati šansu”. - Kada sam odlazio znao sam da je samo trenutno. Poziv je stigao i nije bilo razmišljanja. Dobro me znate, neko sam ko veruje u… »
Milojević: Nije bilo razmišljanja, Zvezda uvek može da računa na mene

Milojević: Nije bilo razmišljanja, Zvezda uvek može da računa na mene

Politika 22.12.2023
Kada sam odlazio znao sam da je samo trenutno. Poziv je stigao i nije bilo razmišljanja. Dobro me znate, neko sam ko veruje u rad i nezahvalno je obećavati, ali uradiću sve što je do mog tima i mene da nastavimo putem kojim smo krenuli pre nekoliko… »
Terzić otkrio na koliko je Milojević potpisao: "Krug se zatvorio"

Terzić otkrio na koliko je Milojević potpisao: "Krug se zatvorio"

Sportske.net 22.12.2023
U toku je promocija novog-starog trenera Crvene zvezde Vladana Milojevića, koji se vraća u klub posle tačno četiri godine, nakon što je Barak Bahar pre dva dana dobio otkaz posle poraza od Partizana sa 2:1 i dosta neuspešne polusezone za šampiona… »
Vladan Milojević zvanično trener Crvene zvezde

Vladan Milojević zvanično trener Crvene zvezde

Politika 22.12.2023
Srpski fudbalski trener Vladan Milojević, kao što je i najavljeno, zvanično je danas drugi put u karijeri postao šef stručnog štaba Crvene zvezde. On je na klupi crveno-belih nasledio Izraelca Baraka Bahara koji je smenjen nakon poraza u večitom… »
Bahar otišao iz Beograda - i nije potpisao otkaz!? Trener ćuti, a Izraelci tvrde da mu Zvezda duguje!

Bahar otišao iz Beograda - i nije potpisao otkaz!? Trener ćuti, a Izraelci tvrde da mu Zvezda duguje!

Mondo 22.12.2023
Barak Bahar i Crvena zvezda navodno nisu postigli nikakav dogovor o sporazumnom raskidu. Barak Bahar i Crvena zvezda navodno nisu postigli nikakav dogovor o sporazumnom raskidu. Dok je Crvena zvezda promovisala novog trenera Vladana Milojevića, njen sada… »
VIDEO Prvi strani kapiten Zvezde oduševljen zbog povratka Milojevića, navijači i njega pozvali na Marakanu

VIDEO Prvi strani kapiten Zvezde oduševljen zbog povratka Milojevića, navijači i njega pozvali na Marakanu

Nova 22.12.2023
Novi-stari trener Crvene zvezde je Vladan Milojević. Milijević je u petak popodne predstavljen na Marakani, tačno četiri godine nakon što je prethodno otišao iz kluba. Dobio je ugovor na dve i po godine. Proveo je u njemu dve i po godine od sredine… »
Jelena Agbaba u Železničaru: Nekadašnji šampion Srbije vratio i svoju nekadašnju rukometašicu Dušanku Kovačić

Jelena Agbaba u Železničaru: Nekadašnji šampion Srbije vratio i svoju nekadašnju rukometašicu Dušanku Kovačić

Večernje novosti 22.12.2023
NE sede skrštenih ruku u Železničaru iz Inđije. Nekadašnji prvak Srbije angažovao je reprezentativku Jelenu Agbabu (26), koja se posle jednogodišnje pauze zbog rođenja deteta vraća rukometu. U ekipi Vlade Šimičića posle šest meseci zaigraće… »
VIDEO Milojević kritikovao Bahara, pričao o povratku Borjana: Odljutićemo se, biće sve to kako treba

VIDEO Milojević kritikovao Bahara, pričao o povratku Borjana: Odljutićemo se, biće sve to kako treba

Nova 22.12.2023
Povratak na mesto uspeha. Vladan Milojević, nekadašnji trener Crvene zvezde, ponovo će sesti na klupu tima sa Marakane četiri godine pošto je napustio mesto šefa stručnog štaba ekipe iz „Ljutice Bogdana“. Milojević je napustio klupu Zvezde u… »
Milojević: Ispravićemo mnogo stvari, obećavam samo rad!

Milojević: Ispravićemo mnogo stvari, obećavam samo rad!

Sport klub 22.12.2023
Vladan Milojević je na mestu uspeha. Pre tačno četri godine se opraštao od Crvene zvezde posle ogromnih uspeha, a sada je povratnik na klupu sa zadatkom da stvori bolju igru i rezultate od prethodnika Baraka Bahara. Zvezda ga je predstavila kao… »
''Sada se krug zatvorio!'' Terzić o povratku Milojevića u Crvenu zvezdu

''Sada se krug zatvorio!'' Terzić o povratku Milojevića u Crvenu zvezdu

Večernje novosti 22.12.2023
VLADAN Milojević biće novi-stari trener Crvene zvezde. FOTO: FK Crvena zvezda - Velika su očekivanja, to je Crvena zvezda. Mnogo simbolike ima, Dejan Stanković je došao zbog Vladana Milojevića, a otišao zbog Baraka Bahara (zbog poraz od Makabija iz… »
''Kada me je zvezda pozvala...'' Milojević otkrio kako se vratio na ''Marakanu''

''Kada me je zvezda pozvala...'' Milojević otkrio kako se vratio na ''Marakanu''

Večernje novosti 22.12.2023
VLADAN Milojević je novi-stari trener Crvene zvezde i ugovor je potpisan na dve i po godine. IMPERATIV Vladan Milojević/FOTO: M. Vukadinović - Uvek sam se, još kroz igračku karijeru, pitao šta je to i koliko mogu da vratim Crvenoj zvezdi. Kada sam… »
Kakav je Milojevićev plan? O strancima, Borjanu, pojačanjima, Zvezdinoj deci...

Kakav je Milojevićev plan? O strancima, Borjanu, pojačanjima, Zvezdinoj deci...

Sportske.net 22.12.2023
Vladan Milojević se danas i zvanično vratio na klupu Crvene zvezde, odakle je otišao pre tačno četiri godine. Danas je promovisan na pres konferenciji organizovanoj tim povodom, a generalni direktor Zvezdan Terzić je u svom uvodom obraćanju istakao… »
Vladan Milojević zvanično ponovo trener fudbalera Crvene zvezde

Vladan Milojević zvanično ponovo trener fudbalera Crvene zvezde

Vesti online 22.12.2023
Srpski fudbalski trener Vladan Milojević, kao što je i najavljeno, zvanično je danas drugi put u karijeri postao šef stručnog štaba Crvene zvezde. On je na klupi crveno-belih nasledio Izraelca Baraka Bahara koji je smenjen nakon poraza u večitom… »
Vladan Milojević počeo drugi mandat: Zvezdu nikad ne bih odbio, uradićemo sve da uspešno završimo sezonu

Vladan Milojević počeo drugi mandat: Zvezdu nikad ne bih odbio, uradićemo sve da uspešno završimo sezonu

Euronews 22.12.2023
Vladan Milojević danas je započeo drugi mandat na klupi Crvene zvezde. Trener koji je obeležio početak uspešne epohoe i vladavine crveno-belih u poslednjih sedam godina, zamenio je na klupi Baraka Bahara, koji je posle poraza u derbiju od Partizana… »
Uzbuđenje među navijačima: Vladan Milojević u 13.00 časova i zvanično postaje novi trener Zvezde

Uzbuđenje među navijačima: Vladan Milojević u 13.00 časova i zvanično postaje novi trener Zvezde

Euronews 22.12.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda i Vladan Milojević lako su se dogovorili da se trofejni trener vrati na stadion "Rajko Mitić", a njegova promocija biće upriličena u 13.00 časova na stadionu u Ljutice Bogdana. Crveno-beli su pod vođstvom odličnog… »

Vesti dana »