Povezane vesti

Brnabićeva: Cilj da za nekoliko godina imamo 10 milijardi evra izvoza u IKT sektoru

Brnabićeva: Cilj da za nekoliko godina imamo 10 milijardi evra izvoza u IKT sektoru

Politika 22.12.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je cilj da do kraja mandata sledeće vlade Srbija ima izvoz u sektoru informaciono-komunikacionih tehnologija (IKT) od više od 10 milijardi evra. „Mi već sada imamo 104.000 zaposlenih u IKT… »
Brnabić: Srbija će imati izvoz više od 10 milijardi evra u IKT sektoru

Brnabić: Srbija će imati izvoz više od 10 milijardi evra u IKT sektoru

Danas 22.12.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da je cilj da Srbija do kraja mandata sledeće vlade ima izvoz više od 10 milijardi evra u sektoru informaciono-komunikacionih tehnologija (IKT) i da u tom sektoru bude zaposleno 140.000 ljudi. Brnabić je na… »
Brnabić: Cilj da za nekoliko godina imamo 10 milijardi evra izvoza u IKT sektoru

Brnabić: Cilj da za nekoliko godina imamo 10 milijardi evra izvoza u IKT sektoru

Blic 22.12.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je cilj da do kraja mandata sledeće Vlade Srbije, naša zemlja ima izvoz u sektoru informaciono-komunikacionih tehnologija od više od 10 milijardi evra. - Mi već sada imamo 104.000 zaposlenih u… »
Brnabić: Cilj da za nekoliko godina imamo 10 milijardi evra izvoza u sektoru informaciono-komunikacionih tehnologija

Brnabić: Cilj da za nekoliko godina imamo 10 milijardi evra izvoza u sektoru informaciono-komunikacionih tehnologija

RTV 22.12.2023
BEOGRAD - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je cilj da do kraja mandata sledeće Vlade Srbije, naša zemlja ima izvoz u sektoru informaciono-komunikacionih tehnologija od više od 10 milijardi evra. "Mi već sada imamo 104.000… »
Brnabić: Cilj da za nekoliko godina imamo 10 milijardi evra izvoza u IKT sektoru

Brnabić: Cilj da za nekoliko godina imamo 10 milijardi evra izvoza u IKT sektoru

Euronews 22.12.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je cilj da do kraja mandata sledeće vlade Srbija ima izvoz u sektoru informaciono-komunikacionih tehnologija (IKT) od više od 10 milijardi evra. "Mi već sada imamo 104.000 zaposlenih u IKT… »

Vesti dana »