Povezane vesti

Beogradski nadbiskup pozvao papu Franju da sledeće godine poseti Srbiju

Beogradski nadbiskup pozvao papu Franju da sledeće godine poseti Srbiju

Politika 22.12.2023
Beogradski nadbiskup Ladislav Nemet izjavio je danas da je pozvao papu Franju da poseti Srbiju krajem septembra sledeće godine, na obeležavanje 100. godišnjice uspostavljanja Beogradske nadbiskupije. On je istakao da bi papa ''došao odmah, ali da ima… »
Beogradski nadbiskup pozvao papu Franju da dođe u Beograd

Beogradski nadbiskup pozvao papu Franju da dođe u Beograd

Euronews 22.12.2023
Beogradski nadbiskup Ladislav Nemet izjavio je danas da je pozvao papu Franju da, krajem septembra 2024. godine, dođe u Beograd na obeležavanje 100 godina od uspostavljanja te nadbiskupije. "Pozvao sam papu, e sad videćemo da li će se neko u Srbiji… »
Nadbiskup Nemet: Pozvao sam papu da 2024. poseti Beograd, on je spreman da dođe odmah

Nadbiskup Nemet: Pozvao sam papu da 2024. poseti Beograd, on je spreman da dođe odmah

Beta 22.12.2023
Nabiskup beogradski Ladislav Nemet izjavio je danas da je pozvao papu Franju da naredne godine dođe u Beograd, kada se slavi sto godna od upostavljanja ove nadbiskupije, i dodao da je papa spreman, ako se i drugi slože sa tim, u Srbiji. "Došao bi… »
Nadbiskup Nemet: Pozvao sam papu da 2024. poseti Beograd, on je spreman da dođe odmah

Nadbiskup Nemet: Pozvao sam papu da 2024. poseti Beograd, on je spreman da dođe odmah

Danas 22.12.2023
Nabiskup beogradski Ladislav Nemet izjavio je danas da je pozvao papu Franju da naredne godine dođe u Beograd, kada se slavi sto godna od upostavljanja ove nadbiskupije, i dodao da je papa spreman, ako se i drugi slože sa tim, u Srbiji. „Došao bi… »

Vesti dana »