Povezane vesti

Davenport: Osnivanje ZSO obaveza proizašla iz prvog sporazuma 2013. godine

Davenport: Osnivanje ZSO obaveza proizašla iz prvog sporazuma 2013. godine

Euronews 22.12.2023
Šef misije OEBS u Prištini Majkl Davenport izjavio je da je osnivanje ZSO obaveza koja je proizašla iz Briselskog sporazuma 2013. godine. "Osnivanje Zajednice opština sa srpskom većinom je obaveza proizašla iz prvog sporazuma 2013. godine", rekao je… »
Davenport: Osnivanje ZSO obaveza proizašla iz prvog sporazuma 2013. godine

Davenport: Osnivanje ZSO obaveza proizašla iz prvog sporazuma 2013. godine

RTV 22.12.2023
PRIŠTINA - Šef misije OEBS u Prištini Majkl Davenport izjavio je da je osnivanje ZSO obaveza koja je proizašla iz Briselskog sporazuma 2013. godine. "Osnivanje Zajednice opština sa srpskom većinom je obaveza proizašla iz prvog sporazuma 2013… »
Kurti ismejava raspalu Evropu: Traži da sam piše nacrt ZSO - Petković ga stavio na mesto!

Kurti ismejava raspalu Evropu: Traži da sam piše nacrt ZSO - Petković ga stavio na mesto!

Pravda 22.12.2023
Premijer u Prištini Aljbin Kurti saopštio je da može da napiše moderan evropski nacrt statuta Zajednice opština sa srpskom većinom, reagujući na izjavu Miroslava Lajčaka, da nacrt statuta treba da bude interni dokument vlasti u Prištini. Petar… »
SL: Kurti je nezadovoljan pobedom SNS

SL: Kurti je nezadovoljan pobedom SNS

Danas 22.12.2023
Srpska lista (SL) nazvala je dans „licemerom“ i „antisrbinom“ kosovskog premijera Aljbina Kurtija i ocenila kako je „smogao snage da govori o srpskim parlamentarnim izborima, očigledno nezadovoljan rezultatima i veličanstvenom pobedom Srpske… »
Srpska lista: Kurti jasno poručio koga želi na vlasti u Beogradu

Srpska lista: Kurti jasno poručio koga želi na vlasti u Beogradu

Vesti online 22.12.2023
Umesto da počne sa sprovođenjem obaveza Prištine na šta se obavezao u Briselu, i formira Zajednicu srpskih opština kako je dogovoreno 2013. i 2015. godine, Aljbin Kurti svakoga dana teroriše srpski narod, a ujedno i prkosi čitavoj međunarodnoj… »
Oglasila se i srpska lista: Kurti svakog dana teroriše srpski narod na Kosovu i Metohiji i prkosi međunarodnoj zajednici!

Oglasila se i srpska lista: Kurti svakog dana teroriše srpski narod na Kosovu i Metohiji i prkosi međunarodnoj zajednici!

Kurir 22.12.2023
Umesto da počne sa sprovođenjem obaveza Prištine na šta se obavezao u Briselu, i formira Zajednicu srpskih opština kako je dogovoreno 2013. i 2015. godine, Aljbin Kurti svakoga dana teroriše srpski narod, a ujedno i prkosi čitavoj međunarodnoj… »
Kurti sam piše Statut ZSO; Petković: O Statutu isključivo u dijalogu

Kurti sam piše Statut ZSO; Petković: O Statutu isključivo u dijalogu

RTS 22.12.2023
Premijer u Prištini Aljbin Kurti saopštio je da može da napiše moderan evropski nacrt statuta Zajednice opština sa srpskom većinom, reagujući na izjavu Miroslava Lajčaka, da nacrt statuta treba da bude interni dokument vlasti u Prištini. Petar… »

Vesti dana »