Povezane vesti
U Budvi zbog krađa uhapšena državljanka Srbije
Euronews 22.12.2023
Budvanska policija uhapsila je državljanku Srbije M.Ž. (45) osumnjičenu za više krađa u Budvi, Tivtu i Herceg Novom. Uhapšena je privedena Osnovnom državnom tužiocu u Kotoru kojoj je odredio pritvor do 72 sata. Ona je uhapšena na osnovu video snimaka… »
U Budvi zbog krađa uhapšena državljanka Srbije
RTV 22.12.2023
PODGORICA - Budvanska policija uhapsila je državljanku Srbije M.Ž. (45) osumnjičenu za više krađa u Budvi, Tivtu i Herceg Novom. Uhapšena je privedena Osnovnom državnom tužiocu u Kotoru kojoj je odredio pritvor do 72 sata. Ona je uhapšena na osnovu video… »
Srpkinja (45) uhapšena u Budvi: Sumnjiči se za krađu u nekoliko gradova, snimile je nadzorne kamere
Telegraf 22.12.2023
Osumnjičenoj se na teret stavlja i krađa telefona "ajfon" u Starom gradu. Budvanska policija uhapsila je državljanku Srbije M.Ž. (45) osumnjičenu za više krađa u Budvi, Tivtu, Herceg Novom. Kako " Vijesti" saznaju nju je budvanska policija uz krivičnu… »
Vesti dana »

BLOG Da li u Evropskom parlamentu znaju da ćemo za nekoliko meseci na izbore? Ovo je šest zaključaka današnje rasprave o nasilju u Srbiji
Nova pre 1 satjoš 32 povezane

Francuska u političkoj krizi nakon pada vlade premijera Bajrua
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 29 povezanih