Povezane vesti

Jovanović: Da se ne lažemo, opozicija je znala rezultate glasanja u izbornoj noći

Jovanović: Da se ne lažemo, opozicija je znala rezultate glasanja u izbornoj noći

Politika 22.12.2023
Predsednik Nove DSS i nosilac liste NADA Miloš Jovanović izjavio je da se u noći izbora čuo sa pojedinim funkcionerima opozicije i da su mu oni potvrdili zvanične rezultate glasanja kao tačne. - Ja sam se u noći izbora čuo sa dvoje ljudi sa te… »
Đilasovci su u izbornoj noći znali da su izgubili izbore! Miloš Jovanović se čuo s njima, evo šta su rekli (video)

Đilasovci su u izbornoj noći znali da su izgubili izbore! Miloš Jovanović se čuo s njima, evo šta su rekli (video)

Alo 22.12.2023
Miloš Jovanović, lider Nove DSS, diskreditovao je laži o krađi izbora, a izvor su mu - ljudi iz Đilasove opozicije! Miloš Jovanović iz Nove DSS kazao je: - Ja sam se u noći izbora čuo sa dvoje ljudi sa te strane opozicije. Jedan od njih mi je… »
"Hajde da se ne lažemo" Jovanović: I Đilasovci su i izbornoj noći znali da su izgubili izbore (video)

"Hajde da se ne lažemo" Jovanović: I Đilasovci su i izbornoj noći znali da su izgubili izbore (video)

Večernje novosti 22.12.2023
LIDER Demokratske stranke Srbije, Miloš Jovanović, gostujući na televizji N1 priznao je kako su čak i Đilasovci potrvdili u izbornoj noći da su izgubili na izborima. Foto: Eks printskrin/Detektor laži - Ja sam se u noći izbora čuo sa dvoje ljudi… »

Vesti dana »