Povezane vesti

Bilčik ponovo o izborima u Srbiji: Zabrinutost zbog broja pritužbi i nepravilnosti

Bilčik ponovo o izborima u Srbiji: Zabrinutost zbog broja pritužbi i nepravilnosti

N1 Info 22.12.2023
Izvestilac za Srbiju Evropskog parlamenta Vladimir Bilčik još jednom je pojasnio svoj stav u vezi sa poslednjim izborima u Srbiji, zbog kako je naveo, brojnih pogrešnih tumačenja njegovih izjava. Njegovu izjavu prenosimo u celosti: „U svetlu brojnih… »
Bilčik: Sve nedostatke i žalbe rešavati kroz institucije Srbije

Bilčik: Sve nedostatke i žalbe rešavati kroz institucije Srbije

RTV 22.12.2023
BRISEL - Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik večeras se obratio saopštenjem medijima da bi, kako je naveo, u svetlu brojnih pogrešnih tumačenja njegovih izjava posle vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji, razjasnio neka… »
Evropski posmatrači o kritikama vlasti u Beogradu: Ovo pokazuje da smo pogodili tačku

Evropski posmatrači o kritikama vlasti u Beogradu: Ovo pokazuje da smo pogodili tačku

N1 Info 22.12.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić napala je dvojicu austrijskih socijaldemokratskih političara - parlamentarace EU Andreasa Šidera i saveznog savetnika Stefana Šenaha, ne samo na Tviteru, već i u jutarnjem programu provladinog TV Pink… »
Bilčik: Imperativ je da se svi izborni nedostaci i žalbe istinski rešavaju kroz institucije

Bilčik: Imperativ je da se svi izborni nedostaci i žalbe istinski rešavaju kroz institucije

RTS 22.12.2023
Kao stalni izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju, uvek sam pozivao srpske vlasti da u potpunosti poštuju preporuke OEBS/ODIHR o sprovođenju izbora, saopštio je evropski poslanik Vladimir Bilčik, dodajući da želi da razjasni neka pitanja "u… »
Bilčik: Pogrešna tumačenja mojih izjava - zabrinut sam zbog broja nepravilnosti, žalbe rešavati kroz institucije Srbije

Bilčik: Pogrešna tumačenja mojih izjava - zabrinut sam zbog broja nepravilnosti, žalbe rešavati kroz institucije Srbije

Insajder 22.12.2023
Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik je, želeći da razjasni neka pitanja "u svetlu brojnih pogrešnih tumačenja" njegovih izjava posle vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji, saopštio u petak, 22. decembra, saopštio da je… »
Bilčik pojasnio svoj stav o izborima u Srbiji: "Zabrinut sam zbog broja pritužbi i nepravilnosti koje se prijavljuju"

Bilčik pojasnio svoj stav o izborima u Srbiji: "Zabrinut sam zbog broja pritužbi i nepravilnosti koje se prijavljuju"

Euronews 22.12.2023
Stalni izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik oglasio se saopštenjem u svetlu, kako je naveo, brojnih pogrešnih tumačenja njegovih izjava posle vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji. On kaže da je zaista zabrinut zbog broja… »
Bilčik saopštio da je zabrinut zbog broja pritužbi i nepravilnosti na izborima u Srbiji

Bilčik saopštio da je zabrinut zbog broja pritužbi i nepravilnosti na izborima u Srbiji

Slobodna Evropa 22.12.2023
Izvestilac u Evropskom parlamentu za Srbiju Vladimir Bilčik saopštio je 22. decembra u saopštenju da je "zaista zabrinut" zbog broja pritužbi i nepravilnosti koje su prijavljene na parlamentarnim i lokalnim izborima u Srbiji 17. decembra. "Da bismo… »

Vesti dana »