Povezane vesti

"Oči majkine sklopile su se pre vremena": Oglasila se neutešna majka dečaka (15) kojeg je ubila struja u Valjevu: "Oprosti…

"Oči majkine sklopile su se pre vremena": Oglasila se neutešna majka dečaka (15) kojeg je ubila struja u Valjevu: "Oprosti…

Blic 23.12.2023
Đ. I. (15) iz Šapca nastradao je juče u Valjevu u blizini pruge, kada se našao u strujnom kolu visokog napona i zadobio opekotine opasne po život, a njegova majka, koja je i prepoznala telo svog sina, potresnim rečima se oprostila od njega. - Sine… »
"Krenula sam po sina, dovodim ga kući poslednji put": Oglasila se majka dečaka koji je nastradao u Valjevu

"Krenula sam po sina, dovodim ga kući poslednji put": Oglasila se majka dečaka koji je nastradao u Valjevu

Telegraf 23.12.2023
Dečak će biti sahranjen sutra oko 13 sati. Đ. I. (15) iz Šapca nastradao je juče u Valjevu u blizini pruge, kada se našao u strujnom kolu visokog napona i zadobio opekotine opasne po život, a njegova majka, koja je i prepoznala telo svog sina… »
"Bio je dobar drug i nadaren učenik": Ovo je dečak (15) kojeg je ubila struja u Valjevu, objavljen potresni oproštaj…

"Bio je dobar drug i nadaren učenik": Ovo je dečak (15) kojeg je ubila struja u Valjevu, objavljen potresni oproštaj…

Blic 23.12.2023
Petnaestogodišnji Đ. I. iz Šapca, učenik Tehničke škole u Valjevu, nastradao je u noći između četvrtka i petka u blizini barske pruge, kada se našao u strujnom kolu visokog napona i zadobio opekotine opasne po život. Tehnička škola u Valjevu… »
"Oči moje sklopile su se pre vremena, Sine čekaj me i izvini što...": Oglasila se neutešna majka nastradalog dečaka (15) u…

"Oči moje sklopile su se pre vremena, Sine čekaj me i izvini što...": Oglasila se neutešna majka nastradalog dečaka (15) u…

Kurir 23.12.2023
Đ. I. (15) iz Šapca nastradao je juče u Valjevu u blizini pruge, kada se našao u strujnom kolu visokog napona i zadobio opekotine opasne po život, a njegova majka, koja je i prepoznala telo svog sina, potresnim rečima se oprtostila od njega. - Sine… »
Ovo je dečak koji je stradao kod pruge u Valjevu! Zadobio opekotine opasne po život, oglasila se i škola u koju je išao

Ovo je dečak koji je stradao kod pruge u Valjevu! Zadobio opekotine opasne po život, oglasila se i škola u koju je išao

Mondo 23.12.2023
Dečak je oko 23 sata krenuo u šetnju kada se popeo na vagon i nastradao zbog strujnog udara. Dečak je oko 23 sata krenuo u šetnju kada se popeo na vagon i nastradao zbog strujnog udara. Petnaestogodišnji Đ. I. iz Šapca, učenik Tehničke škole u… »
"Hvala za vreme koje smo proveli s tobom": Škola se oprostila od dečaka koji je poginuo u Valjevu

"Hvala za vreme koje smo proveli s tobom": Škola se oprostila od dečaka koji je poginuo u Valjevu

Telegraf 23.12.2023
Telo dečaka pronađeno je rano juče, a sudsko-medicinskom obdukcijom u Opštoj bolnici u Valjevu utvrđen je uzrok smrti. Đ. I. (15) iz okoline Šapca, nastradao je u noći između četvrtka i petka u blizini barske pruge kada se popeo na vagon. On se… »
"Bio je dobar drug i nadaren učenik, neka mu je laka zemlja" Potresni oproštaj od dečaka (15) kog je ubila struja u Valjevu

"Bio je dobar drug i nadaren učenik, neka mu je laka zemlja" Potresni oproštaj od dečaka (15) kog je ubila struja u Valjevu

Kurir 23.12.2023
Petnaestogodišnji Đ. I. iz Šapca, učenik Tehničke škole u Valjevu, nastradao je u noći između četvrtka i petka u blizini barske pruge, kada se našao u strujnom kolu visokog napona i zadobio opekotine opasne po život. Tehnička škola u Valjevu… »
"Otišao je u šetnju i više se nije vratio": Detalji tragedije u Valjevu: Dečaka (15) ubila struja dok se peo na vagon

"Otišao je u šetnju i više se nije vratio": Detalji tragedije u Valjevu: Dečaka (15) ubila struja dok se peo na vagon

Blic 22.12.2023
Petnaestogodišnji Đ. I. iz Šapca, učenik Tehničke škole u Valjevu, nastradao je u noći između četvrtka i petka u blizini barske pruge, kada se našao u strujnom kolu visokog napona i zadobio opekotine opasne po život. Nestanak dečaka prijavila… »

Vesti dana »