Povezane vesti

Pešić: Ne znam sa kim ćemo u Pariz, prerano je

Pešić: Ne znam sa kim ćemo u Pariz, prerano je

Sportski žurnal 23.12.2023
Košarkaši Srbije plasirali su se na Olimpijske igre u Parizu naredne godine, pošto su ove godine na Svetskom prvenstvu osvojili srebrnu medalju. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je da još ne zna sa kojim igračima… »
Pešić: Ne znamo ko će igrati za Srbiju na Olimpijskim igrama

Pešić: Ne znamo ko će igrati za Srbiju na Olimpijskim igrama

Politika 23.12.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je da još ne zna sa kojim igračima će ići za Pariz na Olimpijske igre. Košarkaši Srbije plasirali su se na Olimpijske igre u Parizu naredne godine, pošto su ove godine na… »
Prerano za priču o Parizu

Prerano za priču o Parizu

Vesti online 23.12.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je da još ne zna sa kojim igračima će ići za Pariz na Olimpijske igre. Košarkaši Srbije plasirali su se na Olimpijske igre u Parizu naredne godine, pošto su ove godine na… »
Svetislav Pešić: Ne znam sa kojim igračima ćemo u Pariz, prerano je

Svetislav Pešić: Ne znam sa kojim igračima ćemo u Pariz, prerano je

Euronews 23.12.2023
Košarkaši Srbije plasirali su se na Olimpijske igre u Parizu naredne godine, pošto su ove godine na Svetskom prvenstvu osvojili srebrnu medalju. Selektor Svetislav Pešić, gostujuči na RTS-u izjavio je da još ne zna sa kojim igračima će ići za… »
Pešić otvoreno o Jokiću, Teodosiću i neophodnosti promena u košarkaškom sistemu...

Pešić otvoreno o Jokiću, Teodosiću i neophodnosti promena u košarkaškom sistemu...

Sportske.net 23.12.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić je u intervjuu za RTS govorio o raznim temama, a dotakao se i najboljeg košarkaša sveta Nikole Jokića i njegovog eventualnog nastupa na Olimpijskim igrama u Parizu. "Otprilike znamo protiv… »
"Prerano je": Pešić o nastupu Nikole Jokića na Olimpijskim igrama

"Prerano je": Pešić o nastupu Nikole Jokića na Olimpijskim igrama

Večernje novosti 23.12.2023
SELEKTOR košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić nije želeo da govori o tome da li će Nikola Jokvić igrati na Olimpijskim igrama u Parizu 2024. godine. FOTO: M. Vukadinović Iskusni stručnjak je istakao da je još rano pričati o tome. -… »

Vesti dana »