Povezane vesti

Nestorović: Nećemo u koaliciju ni sa kim, ako se neki odbornik proda taj je idiot

Nestorović: Nećemo u koaliciju ni sa kim, ako se neki odbornik proda taj je idiot

Novi magazin 23.12.2023
Lider Pokreta "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas u Beogradu da je taj pokret jednoglasno doneo odluku da neće ući u koaliciju ni sa kim na nivou Beograda, nikog neće podržati, ni praviti kompromise. "Nameće se dilema da smo… »
Nestorović: Ni sa kim nećemo u koaliciju, niti ćemo nekog podržati, ako treba - novi izbori

Nestorović: Ni sa kim nećemo u koaliciju, niti ćemo nekog podržati, ako treba - novi izbori

Radio 021 23.12.2023
Nosilac liste "Mi - glas naroda" Branimir Nestorović rekao je da ta lista neće ići ni sa jednom strankom u koaliciju, niti će nekoga podržati i poručio da ako treba - ide se na nove izbore u Beogradu. "Nema potrebe da se opredeljujemo, neka budu… »
Nestorović: Nećemo kompromise, neka budu novi izbori u Beogradu

Nestorović: Nećemo kompromise, neka budu novi izbori u Beogradu

Vesti online 23.12.2023
Nosilac liste “Mi – Glas iz naroda” Branimir Nestorović rekao je danas da ta lista neće ići ni sa jednom strankom u koaliciju, niti će nekoga podržati i poručio da se ako treba ide na nove izbore u Beogradu. – Nema potreba da se… »
Nestorović: Nećemo ići u koaliciju ni sa kim i nećemo praviti nikakve kompromise (video)

Nestorović: Nećemo ići u koaliciju ni sa kim i nećemo praviti nikakve kompromise (video)

Pravda 23.12.2023
Pokret "Mi - Glas iz naroda" doneo je odluku da u Skupštini Beograda neće dati većinu ni vlasti ni opoziciji i da su spremni za ponavljanje izbora. Na konferenciji za medije pojavili su se svi članovi rukovodstva "Mi - Glas iz naroda" i saopštili da… »
'Neka budu novi izbori u Beogradu', poručio Nestorović

'Neka budu novi izbori u Beogradu', poručio Nestorović

Slobodna Evropa 23.12.2023
Nosilac izborne proruske liste "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da je ta lista jednoglasno donela odluku da neće ući u koaliciju ni sa kim na nivou Beograda, niti će ikog podržati i poručio da se ide na nove izbore ako treba… »
Izbori u Srbiji 2023: SNS ima prednost u Beogradu, ali doktor Nestorović poručuje: „Neka bude novo glasanje“

Izbori u Srbiji 2023: SNS ima prednost u Beogradu, ali doktor Nestorović poručuje: „Neka bude novo glasanje“

Danas 23.12.2023
Dok opozicione stranke okupljene na listi Srbija protiv nasilja protestuju i traže ponavljanje glasanja za Skupštinu grada Beograda, blok koji bi mogao da bude jezičak na vagi za većinu u gradskom parlamentu poručuje: „Idemo na nove izbore“… »
Ovo su uslovi Nestorovića da uđe u koaliciju sa SNS

Ovo su uslovi Nestorovića da uđe u koaliciju sa SNS

Nova 23.12.2023
Od odluke Branimira Nestorovića i njegovog pokreta zavisi da li će Beograd dobiti novu gradsku vlast ili će se ponovo ići na izbore. Za sada, kontroverzni doktor rekao je šta ne želi - koaliciju sa "Srbijom protiv nasilja". Kada je reč o tome šta… »
Izbori u Srbiji 2023: Naprednjaci imaju prednost u Beogradu, ali doktor Nestorović poručuje: „Idemo na novo glasanje“

Izbori u Srbiji 2023: Naprednjaci imaju prednost u Beogradu, ali doktor Nestorović poručuje: „Idemo na novo glasanje“

Danas 23.12.2023
Dok opozicione stranke okupljene na listi Srbija protiv nasilja protestuju i traže ponavljanje glasanja za Skupštinu grada Beograda, blok koji bi mogao da bude jezičak na vagi za većinu u gradskom parlamentu poručuje: „Idemo na nove izbore“… »
Nestorović: "Nećemo kompromise, neka budu novi izbori u Beogradu"

Nestorović: "Nećemo kompromise, neka budu novi izbori u Beogradu"

Telegraf 23.12.2023
Ukoliko se izbori ponove u Beogradu, Nestrović je rekao da očekuje da će ostvariti bolje rezultate. Nosilac liste "Mi - glas naroda" Branimir Nestorović rekao je danas da ta lista neće ići ni sa jednom strankom u koaliciju, niti će nekoga podržati… »

Vesti dana »