Povezane vesti

FK Partizan: po pitanju Superlige čvrsto podržavamo UEFA

FK Partizan: po pitanju Superlige čvrsto podržavamo UEFA

Politika 23.12.2023
Fudbalski klub Partizan saopštio je danas da će po pitanju osnivanja Superlige čvrsto ostati uz Evropsku fudbalsku uniju (UEFA). „Partizan je upoznat sa odlukom Evropskog suda pravde u slučaju Superlige. Kao jedan od klubova sa najdužim stažom u… »
Partizan uz UEFA

Partizan uz UEFA

Sportski žurnal 23.12.2023
Crno-beli su podržali UEFA i ECA. Fudbalski klub Partizan stao je uz UEFA i ECA posle odluke Evropskog suda pravde oko Superlige. - Fudbalski klub Partizan je upoznat sa odlukom Evropskog suda pravde u slučaju Superlige. Kao jedan od klubova sa… »
Posle Zvezde i FSS-a, protiv evropske Superlige i Partizan!

Posle Zvezde i FSS-a, protiv evropske Superlige i Partizan!

Sportske.net 23.12.2023
Najviši sud Evropske unije presudio je protiv pokušaja UEFA i FIFA da blokiraju planove za stvaranje evropske Superlige. U presudi Suda pravde Evropske unije od četvrtka navodi se da su Uefa i Fifa postupile suprotno zakonu EU o konkurenciji… »
Partizan protiv Superlige! Crno-beli objavili saopštenje: Upoznati smo sa odlukom suda, ovo je naš stav!

Partizan protiv Superlige! Crno-beli objavili saopštenje: Upoznati smo sa odlukom suda, ovo je naš stav!

Mondo 23.12.2023
Crno-beli pružili punu podršku! Crno-beli pružili punu podršku! Fudbalski klub Partizan čvrsto stoji uz Uniju evropskih fudbalskih asocijacija ( UEFA) i uz Evropsku klupsku asocijaciju (ECA). U periodu u kojem se ponovo oživljava ideja Superlige… »
Klop: Protiv Superlige sam, ali mi je drago zbog presude

Klop: Protiv Superlige sam, ali mi je drago zbog presude

Danas 22.12.2023
Trener Liverpula Jirgen Klop izjavio je danas da je protiv Superlige, ali dodao da mu je drago što su Uefa i Fifa „malo uzdrmane“ posle sudske presude kojom se ograničava njihova moć. Najviši sud Evropske unije presudio je protiv pokušaja UEFA i… »

Vesti dana »