Povezane vesti

„Jó napot! Ne razumem, ja sam iz Paraćina“: U ovim gradovima Mađari su dobili 4 puta više glasova nego što ih je na…

„Jó napot! Ne razumem, ja sam iz Paraćina“: U ovim gradovima Mađari su dobili 4 puta više glasova nego što ih je na…

Nova 23.12.2023
Pored brojnih nelogičnosti i očiglednih izbornih prevara, posle objavljivanja rezultata izbora uočen je jedan fenomen koji nije do sada bio prisutan u izbornim ciklusima. Naime, u 39 opština i gradova u kojima žive građani mađarske nacionalnosti… »
SVM je u nekim mestima dobio četiri puta više glasova nego što ima Mađara

SVM je u nekim mestima dobio četiri puta više glasova nego što ima Mađara

Vreme 23.12.2023
Izbori 2023 U 39 opština i gradova u kojima prema popisu iz 2022. godine živi 540 građana mađarske nacionalnosti, Savez vojvođanskih Mađara dobio je 2.196 glasova. U 39 opština i gradova u kojima žive građani mađarske nacionalnosti zabeleženo… »
„Jó napot! Ne razumem, ja sam iz Paraćina“: U ovim gradovima Mađari su dobili 4 puta više glasova nego što ih je na…

„Jó napot! Ne razumem, ja sam iz Paraćina“: U ovim gradovima Mađari su dobili 4 puta više glasova nego što ih je na…

Nova 23.12.2023
Pored brojnih nelogičnosti i očiglednih izbornih prevara, posle objavljivanja rezultata izbora uočen je jedan fenomen koji nije do sada bio prisutan u izbornim ciklusima. Naime, u 39 opština i gradova u kojima žive građani mađarske nacionalnosti… »

Vesti dana »