Povezane vesti

Svi stajlinzi Milice Pavlović i karleuše na koncertu! Od uskih kostima, do svečanih haljina - "grmi" sa svih strana

Svi stajlinzi Milice Pavlović i karleuše na koncertu! Od uskih kostima, do svečanih haljina - "grmi" sa svih strana

Mondo 24.12.2023
Pogledajte šta su sve Milica Pavlović i Jelena Karleuša nosile na koncertu! Pogledajte šta su sve Milica Pavlović i Jelena Karleuša nosile na koncertu! Sinoć je u održan pravi spektakl u Beogradskoj areni koji je priredila jedna od naših… »
(Video) "Baba i deda su mi bili sve, a i ja njima": Najemotivniji momenat na koncertu Milice Pavlović: "Porodično blago"

(Video) "Baba i deda su mi bili sve, a i ja njima": Najemotivniji momenat na koncertu Milice Pavlović: "Porodično blago"

Blic 24.12.2023
Pevačica Milica Pavlović održala je večeras spektakularan koncert u Štark Areni, a jedan segment koncerta posvetila je baki i deki, koji su preminuli. Milicu su baka i deka odgajili, a emocije u Štark Areni bujale su dok su se na led ekranu vrtele… »
Milica Pavlović bosa sišla u publiku: Peva "Provereno", fanovi odlepili, svi hoće da je dodirnu (Video)

Milica Pavlović bosa sišla u publiku: Peva "Provereno", fanovi odlepili, svi hoće da je dodirnu (Video)

Blic 24.12.2023
Jedna od najvećih muzičkih zvezda u našem regionu, Milica Pavlović, je na spektakularan način otvorila svoj prvi solistički koncert u Štark Areni. Milica je pevala pred 20.000 ljudi, presvukla se nekoliko puta i oduševila sve, a ono što su svi… »
"Pući će mi srce, jer stojim sa ovakvom veličinom": Evo ko je specijalni gost na koncertu Milice Pavlović: Svi u glas…

"Pući će mi srce, jer stojim sa ovakvom veličinom": Evo ko je specijalni gost na koncertu Milice Pavlović: Svi u glas…

Blic 23.12.2023
Jedna od najvećih muzičkih zvezda u našem regionu, Milica Pavlović, je na spektakularan način otvorila svoj prvi solistički koncert u Štark Areni. Pred oko 20.000 ljudi, koji su fanatično aplaudirali, vrištali i bili u transu Milica se pojavila… »
Milica Pavlović kao Boginja u kraljevskoj stolici: Publika vrištala uglas kad se pevačica pojavila na sceni (Video)

Milica Pavlović kao Boginja u kraljevskoj stolici: Publika vrištala uglas kad se pevačica pojavila na sceni (Video)

Blic 23.12.2023
Jedna od najvećih muzičkih zvezda u našem regionu, Milica Pavlović, je na spektakularan način otvorila svoj prvi solistički koncert u Štark Areni. Pred oko 20.000 ljudi, koji su fanatično aplaudirali, vrištali i bili u transu Milica se pojavila… »
Alfa žena! Milica Pavlović se presvukla na koncertu, a kad je skinula dugački ljubičasti ogrtač svima su pale vilice…

Alfa žena! Milica Pavlović se presvukla na koncertu, a kad je skinula dugački ljubičasti ogrtač svima su pale vilice…

Blic 23.12.2023
Jedna od najvećih muzičkih zvezda u našem regionu, Milica Pavlović, je na spektakularan način otvorila svoj prvi solistički koncert u Štark Areni. Pred oko 20.000 ljudi, koji su fanatično aplaudirali, vrištali i bili u transu Milica se pojavila… »
(Video) "rekli su da seljančica iz bunibroda neće uspeti": Milica Pavlović na bicikli na bini, publika u transu zbog ove…

(Video) "rekli su da seljančica iz bunibroda neće uspeti": Milica Pavlović na bicikli na bini, publika u transu zbog ove…

Blic 23.12.2023
Jedna od najvećih muzičkih zvezda u našem regionu, Milica Pavlović večeras ima spektakularan koncert u Štark Areni. Efekti, kostimi, koreografije, sve je bilo ispred vremena. Poseban haos u Štark Areni desio se kada je Milica zapevala svoj veliki… »

Vesti dana »