Povezane vesti

Milica Pavlović posle koncerta u areni u debelom minusu! Evo koliko će otplaćivati taj dug, a onda nazdravila njegovom…

Milica Pavlović posle koncerta u areni u debelom minusu! Evo koliko će otplaćivati taj dug, a onda nazdravila njegovom…

Kurir 24.12.2023
Milica Pavlović održala veliki solistički koncert u Beogradskoj areni, a posle tri sata programa za medije je otvorila dušu i progovorila o karijeri, zaradi, porodici i kolegama. - Magično se osećam sada. Da li je sve proteklo kako treba? - Iskrena… »
Ne zanima me koliko ću dugo ovo otplaćivati, ponosna sam! Milica sumirala utiske posle Arene pa nazdravila ovom rakijom

Ne zanima me koliko ću dugo ovo otplaćivati, ponosna sam! Milica sumirala utiske posle Arene pa nazdravila ovom rakijom

Mondo 24.12.2023
Milica Pavlović je nakon spektakla u Areni nazdravila na konferenciji za novinare posebnom rakijom, pa progovorila o zaradi. Milica Pavlović je nakon spektakla u Areni nazdravila na konferenciji za novinare posebnom rakijom, pa progovorila o zaradi… »
Koncert sam posvetila njima: Milica Pavlović sumirala utiske nakon muzičko-scenskog spektakla (foto/video)

Koncert sam posvetila njima: Milica Pavlović sumirala utiske nakon muzičko-scenskog spektakla (foto/video)

Večernje novosti 24.12.2023
NAJVEĆA mlada regionalna muzička zvezda Milica Pavlović sinoć je održala veliki solistički koncert, u prepunoj "Štark Areni" u Beogradu i time započela turneju "Lav". Foto: ATA images Kada se pojavila na bini, Milicu je publika pozdravila ogromnim… »
"Ne zanima me koliko ću otplaćivati Arenu, sve dok me glas služi za mene nema zime" Milica Pavlović otvorila dušu nakon…

"Ne zanima me koliko ću otplaćivati Arenu, sve dok me glas služi za mene nema zime" Milica Pavlović otvorila dušu nakon…

Blic 24.12.2023
Milica Pavlović napravila je sinoć spektakularan koncert u Štark Areni. Nakon nastupa ona je za domaće medije sumirala utiske i tom prilikom pričala zarati, tremi, porodici i podršci koju je imala. Milica je otkrila da je na koncertu bilo par… »

Vesti dana »