Povezane vesti

"Znala sam i da plačem" Dragana Mirković o najvećoj životnoj prekretnici: Otišla sam sa jednim koferom...

"Znala sam i da plačem" Dragana Mirković o najvećoj životnoj prekretnici: Otišla sam sa jednim koferom...

Kurir 24.12.2023
Dragana Mirković, u dvadesetoj emisiji " Rame uz rame sa Draganom", koji se emituje subotom i nedeljom 20 sati na Kurir televiziji, otkrila je šta je za nju bila najveća životna prekretnica. Folk diva danas živi luksuznim životom, a ona nikada nije… »
Sada uživa, a nekada nije bilo tako! Dragana Mirković o životu u Beču: Otišla sam u stan od 50 kvadrata! Šok detalji

Sada uživa, a nekada nije bilo tako! Dragana Mirković o životu u Beču: Otišla sam u stan od 50 kvadrata! Šok detalji

Kurir 24.12.2023
Dragana Mirković, u dvadesetoj emisiji " Rame uz rame sa Draganom", koji se emituje subotom i nedeljom 20 sati na Kurir televiziji, ispričala je kako je izgledao život u Beču. Čuvena folk diva već godinama živi u Austriji, a u prestonici ove zemlje… »
Otišla sam iz jedne divne kuće u stan od 50 kvadrata: Dragana priznala da je plakala - "Ogromna je to promena"

Otišla sam iz jedne divne kuće u stan od 50 kvadrata: Dragana priznala da je plakala - "Ogromna je to promena"

Mondo 24.12.2023
Pevačica Dragana Mirković otkrila na šta je bila spremna zbog ljubavi. Pevačica Dragana Mirković otkrila na šta je bila spremna zbog ljubavi Folk pevačica Dragana Mirković već godinama živi u Austriji, u velelepnom zamku u prestonici, zajedno sa… »
"U tom trenutku sam imala ime i prezime i moje pesme!" Evo šta je Dragani Mirković najteže palo u životu: Otišla sam...

"U tom trenutku sam imala ime i prezime i moje pesme!" Evo šta je Dragani Mirković najteže palo u životu: Otišla sam...

Kurir 24.12.2023
Dragana Mirković, u dvadesetoj emisiji " Rame uz rame sa Draganom", koji se emituje subotom i nedeljom 20 sati na Kurir televiziji, ispričala je šta je za nju bila najveća životna prekretnica. - Najveća prekretnica u mom životu je bio odlazak iz… »

Vesti dana »