Povezane vesti

Jedan doček Nove godine lepa Brena će pamtiti dok je živa! U sve umešana i njena deca: Gurnuli su me obučenu u...

Jedan doček Nove godine lepa Brena će pamtiti dok je živa! U sve umešana i njena deca: Gurnuli su me obučenu u...

Kurir 24.12.2023
Lepa Brena sa setom se prisetila kako je nekada u ovo doba godine njena porodična kuća na Bežanijskoj kosi bila ispunjena decom i prazničnom euforijom, dok je danas potpuno drugačija atmosfera. - Kad vam deca odu iz kuće i onda živite u tim nekim… »
"Sve ljubavi su mi bile tragične, patio sam kao konj jer me nisu htele" Haris ogolio dušu: Melina ne pegla ni sebi, sve radim…

"Sve ljubavi su mi bile tragične, patio sam kao konj jer me nisu htele" Haris ogolio dušu: Melina ne pegla ni sebi, sve radim…

Kurir 24.12.2023
Haris Džinović je često kaže u kafani, ne sedi uz dnevnik, ima kaže mnogo slobodnog vremena, kuća mu je uredna i sve je pod konac. I dan-danas sam pegla, što je radio i od malena, a za mlade ima i savet i kada su finansije i kada je ljubav u… »
"One koje sam voleo nisu mene htele, patio sam kao konj" Haris Džinović kaže da su mu sve ljubavi bile tragične, a onda se…

"One koje sam voleo nisu mene htele, patio sam kao konj" Haris Džinović kaže da su mu sve ljubavi bile tragične, a onda se…

Blic 24.12.2023
Haris Džinović je često kaže u kafani, ne sedi uz dnevnik i na to kaže voditeljki i autorki emisije "Balkanskom ulicom" Vesni Dedić "pomeri se s mesta", ima kaže mnogo slobodnog vremena, kuća mu je uredna i sve je pod konac. I dana-danas sam… »
Životna priča bube miranović: Kad me pitaš ko sam ja i šta sam, pogledaš samo moju decu i to su odgovori ja sam majka…

Životna priča bube miranović: Kad me pitaš ko sam ja i šta sam, pogledaš samo moju decu i to su odgovori ja sam majka…

Kurir 24.12.2023
Bila je popularna folkerka devedesetih, bila je mis Jugoslavije, a onda se iznenada povukla i njene ljubičaste kose više jednostavno nije bilo u javnosti. Kaže, ona je tako želela. Neki bi rekli - atipična pevačica, nisu je pratili skandali i… »

Vesti dana »