Povezane vesti
Savo Manojlović: Pred opozicijom dva puta nakon izbora
Blic 24.12.2023
Savo Manojlović, direktor za kampanje pokreta Kreni-Promeni izašao je sa stavom ovog pokreta u vezi protesta i blokada u vezi izborne krađe, nudeći dva moguća rešenja. - Ovih dana dobijamo veliki broj pitanja o narednim koracima za izlazak iz trenutnog… »
Savo Manojlović: Dva rešenja opozicije za izbornu krađu
N1 Info 24.12.2023
Direktor za kampanje pokreta Kreni-Promeni Savo Manojlović izjavio je da opozicija "nakon izbora i jasne izborne krađe" ima dva moguća izlaska iz krize. “Ovih dana dobijamo veliki broj pitanja o narednim koracima za izlazak iz trenutnog stanja. Na osnovu… »
Savo Manojlović: Opozicija nakon jasne izborne krađe ima dva moguća izlaska iz krize
Nova 24.12.2023
Direktor za kampanje pokreta Kreni-Promeni Savo Manojlović izjavio je da opozicija "nakon izbora i jasne izborne krađe" ima dva moguća izlaska iz krize. “Ovih dana dobijamo veliki broj pitanja o narednim koracima za izlazak iz trenutnog stanja. Na osnovu… »
Manojlović: Opozicija ima dva načina borbe protiv izborne krađe
Radio 021 24.12.2023
Direktor za kampanje pokreta Kreni-promeni Savo Manojlović kaže da opozicija ima dva puta borbe protiv, kako navodi, izborne krađe. Prvi je nepriznavanje izbora, a drugi ulazak u institucije. "Prvi put podrazumeva odbijanje svih mandata i ulazak u… »
Vesti dana »

Na snazi narandžasti meteo-alarm - grmljavine i olujni vetar širom Srbije
RTV pre 2 satajoš 19 povezanih

'Predloženi teritorijalni ustupci Ukrajine su Putinova zamka', kaže visoka zvaničnica EU
BBC News pre 5 minutajoš 17 povezanih

Pravnik: Srbija može loše da prođe u Strazburu ako domaći organi ne budu reagovali na policijsku brutalnost
N1 Info pre 25 minutajoš 2 povezane

Hamad Međedović bez polufinala Vinston-Salema: Po "uzoru" na Kecmanovića
Euronews pre 35 minutajoš 10 povezanih