Povezane vesti

Ima dva stana, a sin (5) nekretninu u Dubaiju: Pevači se hvale, pa evo i ja - onaj na Vračaru košta 300.000 evra!

Ima dva stana, a sin (5) nekretninu u Dubaiju: Pevači se hvale, pa evo i ja - onaj na Vračaru košta 300.000 evra!

Mondo 24.12.2023
Pevačica Goga Sekulić otkrila s kakvim se problemom suočava njen sin, ali i broj nekretnina u svom posedu. Pevačica Goga Sekulić otkrila s kakvim se problemom suočava njen sin, ali i broj nekretnina u svom posedu Pevačica Goga Sekulić gostovala je… »
"Samo stan na Vračaru vredi: 300.000 evra" Goga Sekulić otkrila sve šta poseduje od nekretnina: "Pošto se kolege hvale…

"Samo stan na Vračaru vredi: 300.000 evra" Goga Sekulić otkrila sve šta poseduje od nekretnina: "Pošto se kolege hvale…

Blic 24.12.2023
Pevačica Goga Sekulić progovorila je o nekretninama, ali i o ljubavi. - Imam simpatiju, ali samo to ću reći. Imam i danas leptiriće u stomaku kad pomislim na to! Neću reći ko je, jer nikome više neću praviti reklamu, ali da, imam simpatiju, rekla… »
"Imam dva stana i auto, jedan vredi 300.000€" Goga otkrila šta sve poseduje: Sin je dobio nekretninu u Dubaiju za 5…

"Imam dva stana i auto, jedan vredi 300.000€" Goga otkrila šta sve poseduje: Sin je dobio nekretninu u Dubaiju za 5…

Kurir 24.12.2023
U emisiji ''Premijera Viked Specijal'' gostovala je pevačica Goga Sekulić koja je progovorila o nekretninama, ali i o ljubavi, te je priznala šta joj mami osmeh na lice. - Imam simpatiju, ali sma to ću reći. Imam i danas leptiriće u stomaku kad… »

Vesti dana »