Povezane vesti

Vulin oštro osudio deo opozicije odgovoran za nasilje u Beogradu

Vulin oštro osudio deo opozicije odgovoran za nasilje u Beogradu

IndeksOnline 25.12.2023
BEOGRAD – Osnivač Pokreta socijalista Aleksandar Vulin najoštrije je osudio sinoćnje nasilje u Beogradu, koje, kako je rekao, proizvodi prozapadna opozicija. “Kao što sam upozoravao, petooktobarski ološ bi opet silom da dođe na vlast. Kao i 5… »
Aleksandar Vulin osnivač Pokreta socijalista i doskorašnji direktor BIA o nasilju ispred Skupštine

Aleksandar Vulin osnivač Pokreta socijalista i doskorašnji direktor BIA o nasilju ispred Skupštine

Telegraf 25.12.2023
"Možda su siledžije korisne strancima, za Srbiju su samo idioti", poručio je osnivač Pokreta socijalista. Aleksandar Vulin osnivač Pokreta socijalista i doskorašnji direktor BIA o nasilju ispred Skupštine: "Kao što sam upozoravao petooktobarski… »
Vulin o divljaštvu u Beogradu: Vođe natovskih partija su korisni idioti stranih službi koje bi da vladaju Srbijom

Vulin o divljaštvu u Beogradu: Vođe natovskih partija su korisni idioti stranih službi koje bi da vladaju Srbijom

Večernje novosti 24.12.2023
ALEKSANDAR Vulin osnivač Pokreta socijalista i doskorašnji direktor BIA oglasio se o nasilju koje proizvodi prozapadna opozicija. Foto Tanjug - Kao što sam upozoravao petooktobarski ološ bi opet silom da dođe na vlast. Kao i 5. oktobra i ovo nasilje… »

Vesti dana »