Povezane vesti

Napadnut Firči u Novom Sadu, muzičar se oglasio nakon incidenta: „Vređao me je, psovao, lupao po automobilu“

Napadnut Firči u Novom Sadu, muzičar se oglasio nakon incidenta: „Vređao me je, psovao, lupao po automobilu“

Nova 25.12.2023
Poznati muzičar Ivan Fece Firči napadnut je juče u Novom Sadu, kada je na njega nasrno nepoznati muškarac. Fece se odmah oglasio povodom ovog incidenta i otkrio šta se desilo. „On je bukvalno urlao. Vređao me je, psovao, govorio ‘Treba te ubiti… »
Bubnjara kojeg su napali u Novom Sadu imao burnu prošlost: Firči bio u braku sa velikom zvezdom devedesetih, ona ga optužila…

Bubnjara kojeg su napali u Novom Sadu imao burnu prošlost: Firči bio u braku sa velikom zvezdom devedesetih, ona ga optužila…

Blic 25.12.2023
Bubnjar Ivan Fece Firči (61) napadnut je u Novom Sadu od strane nepoznatog muškarca koji ga je i žestoko izvređao. Muzičar je ispričao da mu je nasilnik razlupao i far, ali potom je priveden. Inače, Firči je najpoznatiji kao član domaćih rok… »
Ko je Firči, koga su napali u Novom Sadu?! Bio muž Marine Perazić, optužila ga da ju je lešio od batina, a ovog folkera je…

Ko je Firči, koga su napali u Novom Sadu?! Bio muž Marine Perazić, optužila ga da ju je lešio od batina, a ovog folkera je…

Kurir 25.12.2023
Žena. Bubnjar Ivan Fece Firči, najpoznatiji kao nekadašnji član čuvenih domaćih rokenrol grupa Lune i Ekatarine velike, napadnut je u nedelju u Novom Sadu. Napadaču su, za kojeg je muzičar rekao da ga je vređao, polupao far i na kraju nasrnuo i… »
Napadnut ivan Fece firči: Muzičar se oglasio nakon incidenta u Novom Sadu: "Vređao me je, psovao, lupao po automobilu…

Napadnut ivan Fece firči: Muzičar se oglasio nakon incidenta u Novom Sadu: "Vređao me je, psovao, lupao po automobilu…

Blic 25.12.2023
Poznatog muzičara Ivana Fecea Firčija juče je u Novom Sadu napao nepoznati muškarac i šovinistički ga izvređao. Fece se odmah oglasio povodom nemilog događaja i otkrio šta se desilo. "On je bukvalno urlao. Vređao me je, psovao, govorio 'Treba te… »
Napadnut ivan Fece firči u Novom Sadu! Muzičar se oglasio: Psovao me, lupao po automobilu, polomio far! Stavljene mu lisice

Napadnut ivan Fece firči u Novom Sadu! Muzičar se oglasio: Psovao me, lupao po automobilu, polomio far! Stavljene mu lisice

Kurir 25.12.2023
Poznatog muzičara Ivana Fecea Firčija u Novom Sadu napao nepoznati muškarac i šovinistički ga izvređao. Fece se odmah oglasio povodom nemilog događaja i otkrio šta se desilo. "On je bukvalno urlao. Vređao me je, psovao, govorio 'Treba te ubiti… »
Psovao me je, vređao i polomio far na kolima! Firči napadnut u Novom Sadu - "a onda su se pojavila tri muškarca..."

Psovao me je, vređao i polomio far na kolima! Firči napadnut u Novom Sadu - "a onda su se pojavila tri muškarca..."

Mondo 25.12.2023
Poznati muzičar Ivan Fece Firči napadnut je u Novom Sadu. Poznati muzičar Ivan Fece Firči napadnut je u Novom Sadu. Muzičara, bivšeg rijaliti učesnika i nekadašnjeg supruga Marine Perazić, Ivana Fecea Firčija u Novom Sadu napao je nepoznati… »

Vesti dana »