Povezane vesti

„Ovaj koncert mi je doneo sedam kilograma viška“: Milica Pavlović o svemu što se dešavalo iza kulisa velikog spektakla

„Ovaj koncert mi je doneo sedam kilograma viška“: Milica Pavlović o svemu što se dešavalo iza kulisa velikog spektakla

Nova 25.12.2023
Milica Pavlović je u subotu, 23.12.2023. godine održala koncert u Beogradu u okviru turneje "Lav". Koncert je otvorila pesmom „Boginja“, a ceo spektakl je trajao više od tri sata. Njoj su se na bini pridružili Saša Matić, Jelena Karleuša… »
Imala sam probleme na bini! Veliki intervju Milice Pavlović nakon Arene - Evo kako je reagovala kada se Karleuša skinula

Imala sam probleme na bini! Veliki intervju Milice Pavlović nakon Arene - Evo kako je reagovala kada se Karleuša skinula

Mondo 25.12.2023
Milica Pavlović posle spektakularnog koncerta u Areni otvorila je dušu i progovorila o karijeri, zaradi, porodici i kolegama. Milica Pavlović posle spektakularnog koncerta u Areni otvorila je dušu i progovorila o karijeri, zaradi, porodici i kolegama… »
"Imala sam probleme na bini!" Šok intervju Milice Pavlović posle spektakla u Areni: Evo kakav joj se neočekivani peh desio

"Imala sam probleme na bini!" Šok intervju Milice Pavlović posle spektakla u Areni: Evo kakav joj se neočekivani peh desio

Kurir 25.12.2023
Milica Pavlović održala je veliki solistički koncert u Beogradu, a posle tri sata programa otvorila je dušu i progovorila o karijeri, zaradi, porodici i kolegama. Prvo nam je rekla da se oseća magično, a onda je sve medijske ekipe poslužila… »

Vesti dana »