Povezane vesti

Vučić: Sačuvaćemo mir i stabilnost u Srbiji

Vučić: Sačuvaćemo mir i stabilnost u Srbiji

Politika 25.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da se nije uplašio nasilnika i da će uvek biti uz svoj narod, kao i da će biti sačuvani mir i stabilnost u zemlji. „Ja sam taj koji je bio na terasi, koji je bio u Predsedništvu, na svom radnom… »
(VIDEO) Nova.rs objavila snimak Vučića kako šeta na balkonu Predsedništva, on potvrdio

(VIDEO) Nova.rs objavila snimak Vučića kako šeta na balkonu Predsedništva, on potvrdio

N1 Info 25.12.2023
Reporter Nova.rs uočio je kasno sinoć i snimio muškarca koji se kreće na terasi Predsedništva, a okupljeni građani na protestu su pomislili da je reč o predsedniku Aleksandru Vučić. Danas je Vučić potvrdio - to je bio on. „Ja sam taj koji je… »
Nova.rs je snimila Vučića kako šeta na balkonu Predsedništva, a on je to i sam priznao: Pogledajte kako to izgleda VIDEO

Nova.rs je snimila Vučića kako šeta na balkonu Predsedništva, a on je to i sam priznao: Pogledajte kako to izgleda VIDEO

Nova 25.12.2023
Reporter Nova.rs uočio je kasno sinoć i snimio muškarca koji se kreće na terasi Predsedništva, a okupljeni građani na protestu su pomislili da je reč o predsedniku Aleksandru Vučić. Danas je Vučić potvrdio - to je bio on. „Ja sam taj koji je… »
VIDEO Vučić poručio: Nisam se uplašio, nisam pobegao u stranu zemlju ili bunker

VIDEO Vučić poručio: Nisam se uplašio, nisam pobegao u stranu zemlju ili bunker

Radio 021 25.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u video-snimku na Instagramu rekao da se nije uplašio sinoćnih demonstracija. Potvrdio je da je bio na terasi Predsedništva tokom sinoćnih protesta. "Odbranićemo i sačuvaćemo demokratiju, odbranićemo i… »
Vučić: Zviždali su mi sinoć, ali nisam se uplašio

Vučić: Zviždali su mi sinoć, ali nisam se uplašio

N1 Info 25.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da mu se čini da ne samo njegovi politički protivnici, već i njihovi strani metori misle da su u Srbiji svi idioti i da niko nema oči i uši, da niko ne razume šta se u nedelju uveče dogodilo. „Ja… »
„Nisam vas se nimalo uplašio“: Vučić poslao poruku iz Predsedništva

„Nisam vas se nimalo uplašio“: Vučić poslao poruku iz Predsedništva

Sputnik 25.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da se nije uplašio nasilnika i da će uvek biti uz svoj narod, kao i da će biti sačuvani mir i stabilnost u zemlji. "Ja sam taj koji je bio na terasi, koji je bio u Predsedništvu, na svom… »
Vučić:Sačuvaćemo mir i stabilnost u Srbiji, uvek ću biti uz svoj narod

Vučić:Sačuvaćemo mir i stabilnost u Srbiji, uvek ću biti uz svoj narod

IndeksOnline 25.12.2023
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da se nije uplašio nasilnika i da će uvek biti uz svoj narod, kao i da će biti sačuvani mir i stabilnost u zemlji. “Ja sam taj koji je bio na terasi, koji je bio u Predsedništvu, na… »
Predsednik: Sačuvaćemo mir i stabilnost u Srbiji, uvek ću biti uz svoj narod

Predsednik: Sačuvaćemo mir i stabilnost u Srbiji, uvek ću biti uz svoj narod

RTV 25.12.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da se nije uplašio nasilnika i da će uvek biti uz svoj narod, kao i da će biti sačuvani mir i stabilnost u zemlji. "Ja sam taj koji je bio na terasi, koji je bio u Predsedništvu, na… »
"Nisam vas se uplašio, neću dati da srušite Srbiju": Vučić: Čini mi se da naši politički protivnici i njihovi mentori…

"Nisam vas se uplašio, neću dati da srušite Srbiju": Vučić: Čini mi se da naši politički protivnici i njihovi mentori…

Blic 25.12.2023
"Ja sam taj koji je bio na terasi, koji je bio u Predsedništvu, na svom radnom mestu, i nisam vas se nimalo uplašio i neću vam dati da srušite Srbiju!", poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić na zvaničnom Instagram nalogu Budućnost… »
Predsednik Vučić: Ja sam taj koji je bio na terasi Predsedništva

Predsednik Vučić: Ja sam taj koji je bio na terasi Predsedništva

RTS 25.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u video-snimku na Instagramu rekao da se nije uplašio sinoćnih demonstranta i potvrdio je da je bio na terasi Predsedništva tokom sinoćnih protesta. Odbranićemo i sačuvaćemo demokratiju, odbranićemo i… »
Vučić: Sačuvaćemo mir i stabilnost u Srbiji, uvek ću biti uz svoj narod

Vučić: Sačuvaćemo mir i stabilnost u Srbiji, uvek ću biti uz svoj narod

RTK 25.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da se nije uplašio nasilnika i da će uvek biti uz svoj narod, kao i da će biti sačuvani mir i stabilnost u zemlji. „Ja sam taj koji je bio na terasi, koji je bio u Predsedništvu, na svom radnom… »
Vučić: Zviždali su mi sinoć, ali nisam se uplašio

Vučić: Zviždali su mi sinoć, ali nisam se uplašio

Nedeljnik 25.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je mu se čini da ne samo njegovi politički protivnici, već i „njihovi strani mentori“ misle da su u Srbiji svi idioti i da niko nema oči i uši, da niko ne razume šta se u nedelju uveče dogodilo… »
Vučić: „Siledžije i nasilnici“ su mi zviždali

Vučić: „Siledžije i nasilnici“ su mi zviždali

Danas 25.12.2023
Građani i policija su tri sata brutalno napadani od strane opozicije, izjavio je predsednik Srbije ALeksandar Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas mu se čini da ne samo njegovi politički protivnici, već i njihovi strani… »
"Nisam vas se nimalo uplašio i neću vam dati da srušite Srbiju" Vučić: Ja sam taj koji je bio na terasi, na svom radnom…

"Nisam vas se nimalo uplašio i neću vam dati da srušite Srbiju" Vučić: Ja sam taj koji je bio na terasi, na svom radnom…

Kurir 25.12.2023
BEOGRAD - "Ja sam taj koji je bio na terasi, koji je bio u Predsedništvu, na svom radnom mestu, i nisam vas se nimalo uplašio i neću vam dati da srušite Srbiju!", poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na zvaničnom Instagram nalogu… »
Vučić: Nisam se uplašio sinoćnih demonstranata, nisam pobegao i nisam se sakrio

Vučić: Nisam se uplašio sinoćnih demonstranata, nisam pobegao i nisam se sakrio

In medija 25.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u video obraćanju na Instagram profilu „oni misle da smo idioti“. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u video obraćanju na Instagramu rekao da se nije uplašio sinoćnih demonstranta i potvrdio je da je bio… »
Vučić: Sačuvaćemo mir i stabilnost u Srbiji, uvek ću biti uz svoj narod, nisam se uplašio

Vučić: Sačuvaćemo mir i stabilnost u Srbiji, uvek ću biti uz svoj narod, nisam se uplašio

Telegraf 25.12.2023
Naveo je da mu se s vremena na vreme čini da politički protivnici, ali i njihovi mentori spolja misle da su u ovoj zemlji svi idioti i da niko nema oči i uši, i da niko ne razume šta se sve dogodilo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je… »
Uvek sam na svom radnom mestu, spreman da štitim stabilnost zemlje: Vučić se oglasio na Instagramu

Uvek sam na svom radnom mestu, spreman da štitim stabilnost zemlje: Vučić se oglasio na Instagramu

Večernje novosti 24.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom zvaničnom Instagram nalogu. Foto: Instagram - Trenuci predaha u predsedništvu. Važno je da sačuvamo mir, pohapsimo nasilnike i obezbedimo budućnost našoj deci. Želim da vi, dragi prijatelji… »

Vesti dana »