Povezane vesti

„Nisam ni naslutio da tako nešto može da se desi“: Reper koji je nastupao na „Kartelu“ otkrio detalje dramatične…

„Nisam ni naslutio da tako nešto može da se desi“: Reper koji je nastupao na „Kartelu“ otkrio detalje dramatične…

Nova 25.12.2023
Reper Emin Hadžajlić, poznatiji kao Cunami, nastupao je na splavu "Kartel" u noći kada je potonuo. Splav „Kartel“ potonuo je u subotu, a reper Emin Hadžajlić Cunami, koji je tada nastupao, otkrio je detalje drame koja se odigrala te noći… »
"Splav je krenuo da tone kad sam završio svoj blok pesama": Reper koji je nastupao na "Kartelu" otkrio detalje dramatične…

"Splav je krenuo da tone kad sam završio svoj blok pesama": Reper koji je nastupao na "Kartelu" otkrio detalje dramatične…

Blic 25.12.2023
Reper Emin Hadžajlić poznatiji kao Cunami nastupa je na splavu "Kartel" u noći kada je potonuo. Naime, reper se sada oglasio za "Blic" i otkrio detalje drame koja se odigrala u subotu veče. - Krenulo je da tone, kada sam završio svoj blok pesama… »
"Splav je krenuo da tone nakon mog bloka pesama...": Reper koji je nastupao na "Kartelu" otkrio detalje dramatične noći

"Splav je krenuo da tone nakon mog bloka pesama...": Reper koji je nastupao na "Kartelu" otkrio detalje dramatične noći

Kurir 25.12.2023
Reper Emin Hadžajlić poznatiji kao Cunami nastupa je na splavu "Kartel" u noći kada je potonuo. Naime, reper se sada oglasio za domaće medije i otkrio detalje drame koja se odigrala u subotu veče. - Krenulo je da tone, kada sam završio svoj blok… »
"Krenuo je da tone, nisam se uspaničio" - Reper koji je nastupao na splavu "Kartel" o detaljima dramatične noći!

"Krenuo je da tone, nisam se uspaničio" - Reper koji je nastupao na splavu "Kartel" o detaljima dramatične noći!

Mondo 25.12.2023
Reper Emin Hadžajlić poznatiji kao Cunami nastupao je na splavu "Kartel" u noći kada je potonuo, a sada je otkrio detalje drame. Reper Emin Hadžajlić poznatiji kao Cunami nastupao je na splavu "Kartel" u noći kada je potonuo, a sada je otkrio… »

Vesti dana »