Povezane vesti

Bila sam uverena da idem na pregled, a morala sam na hitan carski rez! Pevačica podelila traumatično iskustvo porođaja

Bila sam uverena da idem na pregled, a morala sam na hitan carski rez! Pevačica podelila traumatično iskustvo porođaja

Mondo 25.12.2023
Hrvatska pevačica Lana Jurčević imala je tešku trudnoću tokom koje je dug period bila i u bolnici. Hrvatska pevačica Lana Jurčević imala je tešku trudnoću tokom koje je dug period bila i u bolnici. Pevačica Lana Jurčević podelila je sa svetom… »
"Izgledalo je da je posteljica počela da se odvaja od materice": Pevačica trudnoću provela u bolnici, prošla kroz pakao…

"Izgledalo je da je posteljica počela da se odvaja od materice": Pevačica trudnoću provela u bolnici, prošla kroz pakao…

Blic 25.12.2023
Hrvatska pevačica Lana Jurčević ima je tešku trudnoću tokom koje je dug period bila i u bolnici. Na kraju ova priča je imala srećan kraj, pa je pevačica na svet donela zdravu i pravu bebu. - Iako je ovo malo biće koje sam nosila 36 nedelja ispod… »
"To veče je sve krenulo nizbrdo" Lana nakon rizične trudnoće i teškog porođaja ogolila dušu i nakon mesec dana otkrila…

"To veče je sve krenulo nizbrdo" Lana nakon rizične trudnoće i teškog porođaja ogolila dušu i nakon mesec dana otkrila…

Kurir 25.12.2023
Hrvatska pevačica Lana Jurčević, koja se nedavno posle teške i zahtevne trudnoće koju je gotovo celu provela u bolnici, porodila se i sada uživa u toplini svog porodičnog doma. Sada se nakon svega oglasdila i podelila svoje iskustvo. 'Iako je ovo… »

Vesti dana »