Povezane vesti

Popeo se na binu i uhvatio severinu! Ovom upadu se nije nadala - "Mislila sam da me pas ugriz'o" video

Popeo se na binu i uhvatio severinu! Ovom upadu se nije nadala - "Mislila sam da me pas ugriz'o" video

Mondo 25.12.2023
Tokom jednog nastupa Severini je prišao nepoznati muškarac, a ona je sve podelila na Instagramu! Tokom jednog nastupa Severini je prišao nepoznati muškarac, a ona je sve podelila na Instagramu! Severina Vučković je tokom nedavnog nastupa u… »
(Foto): "Mislila sam da me pas ugriz‘o": Severini usred nastupa uleteo muškarac na binu i bacio se na kolena, nije znala…

(Foto): "Mislila sam da me pas ugriz‘o": Severini usred nastupa uleteo muškarac na binu i bacio se na kolena, nije znala…

Blic 25.12.2023
Severina Vučković imala je nastup u Hrvatskoj, a tokom pevanje numere "Moja štikla" na sceni je upao muškarac i bacio se na kolena kraj nje. Neobičan prizor iznenadio je sve, ali i samu pevačicu. Muškarac je držao Severinu za nogu i dao joj… »
Severini uleteo nepoznati muškarac na binu i bacio se na kolena: Umalo prekinuno nastup "Mislila sam da me je pas ugrizao..."

Severini uleteo nepoznati muškarac na binu i bacio se na kolena: Umalo prekinuno nastup "Mislila sam da me je pas ugrizao..."

Kurir 25.12.2023
Severina Vučković pevala je ‘Moju štiklu‘ ovoga petka u slovenskom Šempeteru pri Gorici kada je na scenu upao muškarac i bacio se na kolena kraj nje. Neobičan prizor iznenadio je publiku, ali i pevačicu koja u prvi tren nije bila sigurna što… »

Vesti dana »