Povezane vesti

Isplivao necenzurisani snimak svađe Aleks i Cara pred raskid: Sve je slutilo na haos, pogledajte varnice koje su sevale

Isplivao necenzurisani snimak svađe Aleks i Cara pred raskid: Sve je slutilo na haos, pogledajte varnice koje su sevale

Blic 25.12.2023
Filip Car potvrdio je da su on i Aleksandra Nikolić, sa kojom čeka bebu, raskinuli. Sada je isplivao necenzurisani snimak u kom se Filip Car i Aleksandra Nikolić svađaju pred kamerama. Naime, oni su poslednji zajednički intervju pred raskid dali za… »
Filip Car potvrdio raskid sa aleksandrom Nikolić: "Obrisala me je, blokirala i tako stavila hiljadu bolesnika na leđa"

Filip Car potvrdio raskid sa aleksandrom Nikolić: "Obrisala me je, blokirala i tako stavila hiljadu bolesnika na leđa"

Blic 25.12.2023
Filip Car potvrdio je da su on i Aleksandra Nikolić, sa kojom čeka bebu, raskinuli. Naime, Aleksandra Nikolić je prethodno vreme boravila u Crikvenici kod Filipa, a kao bomba je odjeknula vest da su raskinuli. Ona se vratila za Beograd i odmah je… »
"Spakovala je kofere i otišla" Car potvrdio raskid sa Aleksandrom i otkrio detalje: Stavila mi je na teret hiljadu bolesnika

"Spakovala je kofere i otišla" Car potvrdio raskid sa Aleksandrom i otkrio detalje: Stavila mi je na teret hiljadu bolesnika

Kurir 25.12.2023
Filip Car potvrdio je da su on i Aleksandra Nikolić, sa kojom čeka bebu, raskinuli. Naime, Aleksandra Nikolić je prethodno vreme boravila u Crikvenici kod Filipa, a kao bomba je odjeknula vest da su raskinuli. Ona se vratila za Beograd i odmah je… »
Raskinuli Aleksandra Nikolić i Filip Car: Obrisala sve njihove zajedničke slike i otpratila ga sa Instagrama

Raskinuli Aleksandra Nikolić i Filip Car: Obrisala sve njihove zajedničke slike i otpratila ga sa Instagrama

Blic 25.12.2023
Aleksandra Nikolić i Filip Car su navodno ponovo raskinuli. Njihov turbulenti odnos je mesecima jedna od glavnih tema medija. Nakon raskida je usledilo pomirenje, pa te su odlučili da uplove u mirnu luku i započnu zajednički život u Crikvenici… »
Aleksandra i Car zauvek raskinuli?! Šuškalo se o krahu ljubavi, a ovaj potez Nikolićeve je podgrejao sve glasine!

Aleksandra i Car zauvek raskinuli?! Šuškalo se o krahu ljubavi, a ovaj potez Nikolićeve je podgrejao sve glasine!

Kurir 25.12.2023
Aleksandra Nikolić i Filip Car su navodno ponovo raskinuli a njena reakcija na Instagramu podgrejala je glasine. Njihov turbulenti odnos je mesecima jedna od glavnih tema medija. Nakon raskida je usledilo pomirenje, pa te su odlučili da uplove u mirnu… »

Vesti dana »