Povezane vesti

Bocan-Harčenko: Vučić ima informacije da Zapad podstiče proteste u Srbiji

Bocan-Harčenko: Vučić ima informacije da Zapad podstiče proteste u Srbiji

Politika 25.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ima nepobitne informacije o tome da Zapad podstiče proteste u zemlji, izjavio je danas ruski ambasador u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko. '"Opozicija je počela proteste, koje se podstiču i podržavaju spolja. O… »
Zaharova: Očigledni pokušaji Zapada da destabilizuje Srbiju

Zaharova: Očigledni pokušaji Zapada da destabilizuje Srbiju

Radio 021 25.12.2023
Portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova izjavila je danas da su "očigledni pokušaji Zapada da uzdrma situaciju u Srbiji uz pomoć tehnika majdanskih prevrata". "Očigledni su pokušaji kolektivnog Zapada da uzdrma situaciju u… »
Ambasador Rusije: Vučić ima dokaze da Zapad stoji iza protesta u Beogradu

Ambasador Rusije: Vučić ima dokaze da Zapad stoji iza protesta u Beogradu

Novi magazin 25.12.2023
Ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Bocan-Harčenko izjavio je danas da ga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić informisao da Zapad stoji iza protesta u Beogradu, na koje opozicija poziva uz tvrdnju da su izbori bili nepošteni. "Opozicija je… »
Zaharova: Zapad pokušava da potpali već napetu političku situaciju u Srbiji

Zaharova: Zapad pokušava da potpali već napetu političku situaciju u Srbiji

N1 Info 25.12.2023
Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je da Zapad pokušava da potpali već dovoljno napetu političku situaciju u Srbiji i to koristeći uputstvo za prevrate u stilu ukrajinskog Majdana. Jedina moguća reakcija je da… »
Ambasador Rusije: Vučić ima dokaze da Zapad stoji iza protesta u Beogradu

Ambasador Rusije: Vučić ima dokaze da Zapad stoji iza protesta u Beogradu

Beta 25.12.2023
Ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Bocan-Harčenko izjavio je danas da ga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić informisao da Zapad stoji iza protesta u Beogradu, na koje opozicija poziva uz tvrdnju da su izbori bili nepošteni. "Opozicija je… »
Bocan Harčenko: Vučić ima neoborive dokaze da je podstrekivanje nereda u Beogradu stiglo sa Zapada

Bocan Harčenko: Vučić ima neoborive dokaze da je podstrekivanje nereda u Beogradu stiglo sa Zapada

Blic 25.12.2023
Ruski ambasador Bocan Harčenko izjavio je za televiziju Rusija 24 da ga je srpski predsednik informisao da zapad stoji iza jučerašnjih nereda u Beogradu. - Opozicija je počela proteste, koji su podržani spolja. Vučić je pričao o tome, ne mogu o… »
Bocan Harčenko: Vučić me informisao da Zapad stoji iza nereda u Beogradu

Bocan Harčenko: Vučić me informisao da Zapad stoji iza nereda u Beogradu

N1 Info 25.12.2023
Ruski ambasador Bocan Harčenko izjavio je za televiziju Rusija 24 da ga je srpski predsednik informisao da zapad stoji iza jučerašnjih nereda u Beogradu. „Opozicija je počela proteste, koji su podržani spolja. Vučić je pričao o tome, ne mogu o… »
Ruski ambasador Bocan Harčenko: Vučić me informisao da Zapad stoji iza nereda u Beogradu

Ruski ambasador Bocan Harčenko: Vučić me informisao da Zapad stoji iza nereda u Beogradu

Danas 25.12.2023
Ruski ambasador Bocan Harčenko izjavio je za televiziju Rusija 24 da ga je srpski predsednik informisao da zapad stoji iza jučerašnjih nereda u Beogradu. „Opozicija je počela proteste, koji su podržani spolja. Vučić je pričao o tome, ne mogu o… »
Bocan Harčenko: Vučić me informisao da Zapad stoji iza nereda u Beogradu

Bocan Harčenko: Vučić me informisao da Zapad stoji iza nereda u Beogradu

Novi magazin 25.12.2023
Ruski ambasador Bocan Harčenko izjavio je za televiziju Rusija 24 da ga je srpski predsednik informisao da zapad stoji iza jučerašnjih nereda u Beogradu. „Opozicija je počela proteste, koji su podržani spolja. Vučić je pričao o tome, ne mogu o… »
Ruski ambasador otkriva: Vučić ima dokaze - neoborive!

Ruski ambasador otkriva: Vučić ima dokaze - neoborive!

Pravda 25.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ima podatke da Zapad podržava proteste u Beogradu, rekao je danas nakon sastanka sa srpskim liderom ambasador Ruske Federacije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko, prenose "RIA Novosti". Harčenko ističe da podaci… »
Bocan-Harčenko: Vučić ima nepobitne informacije da Zapad podstiče proteste

Bocan-Harčenko: Vučić ima nepobitne informacije da Zapad podstiče proteste

Euronews 25.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ima nepobitne informacije o tome da Zapad podstiče proteste u zemlji, izjavio je danas ruski ambasador u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko. '"Opozicija je počela proteste, koje se podstiču i podržavaju spolja. O… »

Vesti dana »