Povezane vesti

Tepić: Odbijam molbe da prekinem štrajk glađu, moramo stati na put mafijaškoj vlasti

Tepić: Odbijam molbe da prekinem štrajk glađu, moramo stati na put mafijaškoj vlasti

N1 Info 25.12.2023
Ne razmišljam kako sam, jer to nije tema, tu sam zbog borbe i odbijam molbe da prekinem štrajk glađu, bez obzira što su rezultati krvi pokazali da su parametri već malo lošiji, izjavila je FoNetu jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" (SPN)… »
Marinika Tepić: Odbijam molbe da prekinem štrajk glađu

Marinika Tepić: Odbijam molbe da prekinem štrajk glađu

Radio 021 25.12.2023
Jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" (SPN) Marinika Tepić danas je ušla u osmi dan štrajka glađu u zgradi Skupštine Srbije. "Ne razmišljam kako sam, jer to nije tema, tu sam zbog borbe i odbijam molbe da prekinem štrajk glađu, bez… »
Marinika Tepić: Ne prekidam štrajk glađu

Marinika Tepić: Ne prekidam štrajk glađu

Insajder 25.12.2023
Ne razmišljam kako sam, jer to nije tema, tu sam zbog borbe i odbijam molbe da prekinem štrajk glađu, bez obzira što su rezultati krvi pokazali da su parametri već malo lošiji, izjavila je FoNetu jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" (SPN)… »
Marinika Tepić: Odbijam molbe da prekinem štrajk

Marinika Tepić: Odbijam molbe da prekinem štrajk

RTV 25.12.2023
BEOGRAD - Ne razmišljam kako sam, jer to nije tema, tu sam zbog borbe i odbijam molbe da prekinem štrajk glađu, bez obzira što su rezultati krvi pokazali da su parametri već malo lošiji, izjavila je FoNetu jedan od nosilaca liste "Srbija protiv… »
Marinika Tepić: Tu sam zbog borbe, odbijam molbe da prekinem štrajk glađu

Marinika Tepić: Tu sam zbog borbe, odbijam molbe da prekinem štrajk glađu

Danas 25.12.2023
Ne razmišljam kako sam, jer to nije tema, tu sam zbog borbe i odbijam molbe da prekinem štrajk glađu, bez obzira što su rezultati krvi pokazali da su parametri već malo lošiji, izjavila je FoNetu jedan od nosilaca liste „Srbija protiv nasilja“… »
Marinika Tepić: Gašić direktno naredio da me ne puste u zgradu Skupštine

Marinika Tepić: Gašić direktno naredio da me ne puste u zgradu Skupštine

N1 Info 25.12.2023
Potpredsednica Stranke slobode i pravde i jedan od nosilaca liste Srbija protiv nasilja Marinika Tepić koja je danas osmi dan u štrajku glađu, izjavila je da prima dve boce infuzije ali da nema nameru da se povuče i da ostaje u zgradi male Skupšrine… »
Marinika Tepić: Gašić direktno naredio da me ne puste u zgradu Skupštine

Marinika Tepić: Gašić direktno naredio da me ne puste u zgradu Skupštine

Nova 25.12.2023
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) i jedan od nosilaca liste Srbija protiv nasilja Marinika Tepić koja je danas osmi dan u štrajku glađu, izjavila je da prima dve boce infuzije ali da nema nameru da se povuče i da ostaje u zgradi male… »
Marinka Tapić: Gašić direktno naredio da me ne puste u zgradu Skupštine

Marinka Tapić: Gašić direktno naredio da me ne puste u zgradu Skupštine

Nedeljnik 25.12.2023
Potpredsednica Stranke slobode i pravde i jedan od nosilaca liste Srbija protiv nasilja Marinika Tepić koja je danas osmi dan u štrajku glađu, izjavila je da prima dve boce infuzije ali da nema nameru da se povuče i da ostaje u zgradi male Skupšrine… »

Vesti dana »