Povezane vesti

Đilas optužio zelenovića i aleksića da su članovi prelićeve grupe?! Vlasnik liste "Srbija protiv nasilja" udario na svoje

Đilas optužio zelenovića i aleksića da su članovi prelićeve grupe?! Vlasnik liste "Srbija protiv nasilja" udario na svoje

Kurir 25.12.2023
Dragan Đilas, vlasnik liste Srbija protiv nasilja, u pokušaju da zamaskira činjenice i izvrne istinu optužio je svoje koalicione kolege da su - "huligani"! Govoreći o nasilju ispred Skupštine Grada u nedelju uveče, kada su predstavnici liste Srbija… »
Šapić demantuje Đilasa u vezi s Prelićem: Od sad ćemo malo drugačije da razgovaramo

Šapić demantuje Đilasa u vezi s Prelićem: Od sad ćemo malo drugačije da razgovaramo

Nova 25.12.2023
Predsednik privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić demantovao je tvrdnje lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, da je sa Đorđem Prelićem, za koga Đilas tvrdi da je organizovao napad na Stari dvor u nedelju uveče, slavio pobedu na… »
Šapić demantuje Đilasa u vezi s Prelićem: Od sad ćemo malo drugačije da razgovaramo

Šapić demantuje Đilasa u vezi s Prelićem: Od sad ćemo malo drugačije da razgovaramo

N1 Info 25.12.2023
Predsednik privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić demantovao je tvrdnje lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, da je sa Đorđem Prelićem, za koga Đilas tvrdi da je organizovao napad na Stari dvor u nedelju uveče, slavio pobedu na… »
Aleksandar Šapić demantovao Đilasove navode o Preliću: Počeo patološki da laže

Aleksandar Šapić demantovao Đilasove navode o Preliću: Počeo patološki da laže

Danas 25.12.2023
Predsednik privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić demantovao je tvrdnje lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, da je sa Đorđem Prelićem, za koga Đilas tvrdi da je organizovao napad na Stari dvor u nedelju uveče, slavio pobedu na… »
Aleksandar Šapić reagovao na tvrdnje Dragana Đilasa da je slavio pobedu na izborima sa Đorđem Prelićem: Dotičnog u…

Aleksandar Šapić reagovao na tvrdnje Dragana Đilasa da je slavio pobedu na izborima sa Đorđem Prelićem: Dotičnog u…

Blic 25.12.2023
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić, reagovao je na izjavu Dragana Đilasa koji je rekao da su „huligani iz grupe Đorđa Prelića vadili kocke i gađali Skupštinu grada, a da je Šapić s njim slavio pobedu na izborima u… »
Šapić o đilasovim tvrdnjama da su prelićevi huligani vadili kocke: Od sada ćemo on i ja drugačije razgovarati! Patološki…

Šapić o đilasovim tvrdnjama da su prelićevi huligani vadili kocke: Od sada ćemo on i ja drugačije razgovarati! Patološki…

Kurir 25.12.2023
Predsednik Privremenog organa Grada Beogarda Aleksandar Šapić, reagovao je danas na izjavu Dragana Đilasa koji je rekao da su „huligani iz grupe Đorđa Prelića vadili kocke i gađali Skupštinu grada a da je Šapić s njim slavio pobedu na izborima… »
"Od sada ćemo on i ja drugačije razgovarati" Šapić odgovorio Đilasu: Počeo je patološki da laže, da me optužuje za…

"Od sada ćemo on i ja drugačije razgovarati" Šapić odgovorio Đilasu: Počeo je patološki da laže, da me optužuje za…

Večernje novosti 25.12.2023
PREDSEDNIK Privremenog organa Grada Beogarda Aleksandar Šapić reagovao je danas na izjavu Dragana Đilasa koji je rekao da su „huligani iz grupe Đorđa Prelića vadili kocke i gađali Skupštinu grada, a da je Šapić s njim slavio pobedu na izborima… »
Šapić poručio Đilasu: On i ja ćemo sada malo drugačije razgovarati

Šapić poručio Đilasu: On i ja ćemo sada malo drugačije razgovarati

Telegraf 25.12.2023
"Počeo je patološki i bezočno da laže, da me optužuje za ozbiljne stvari" Predsednik Privremenog organa Grada Beogarda Aleksandar Šapić, reagovao je danas na izjavu Dragana Đilasa koji je rekao da su „huligani iz grupe Đorđa Prelića vadili… »
Đilas: Policajce na protestu prebila Žandarmerija, huligani Đorđa Prelića gađali kamenicama

Đilas: Policajce na protestu prebila Žandarmerija, huligani Đorđa Prelića gađali kamenicama

Beta 25.12.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je danas da su dva povređena policajca, tokom sinoćnjeg protesta ispred Skupštine grada Beograda, "prebijena od strane Žandarmerije". Đilas je za televiziju N1 rekao da postoje snimci… »
Đilas: Policajce na protestu prebila Žandarmerija, huligani Đorđa Prelića gađali kamenicama

Đilas: Policajce na protestu prebila Žandarmerija, huligani Đorđa Prelića gađali kamenicama

Radio sto plus 25.12.2023
Đilas je za televiziju N1 rekao da postoje snimci koji to dokazuju, koji su se pojavili na društvenim mrežama i medijima. Dodao je da je nosilac liste “Srbija protiv nasilja” Miroslav Aleksić pre sinoćnjeg odlaska pred Skupštinu grada jasno… »
Đilas: Nerede izazvali huligani Đorđa Prelića koji su poslati da prave incidente

Đilas: Nerede izazvali huligani Đorđa Prelića koji su poslati da prave incidente

N1 Info 25.12.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je za N1 da su nerede na protestima koji su u nedelju uveče održani ispred Skupštine grada, izazvali huligani Đorđa Prelića koji je osuđen za ubistvo francuskog navijača Brisa Tatona… »
Đilas tvrdi: Huligani iz grupe Đorđa Prelića vadili kocke i gađali Skupštinu grada, Šapić s njim slavio pobedu na…

Đilas tvrdi: Huligani iz grupe Đorđa Prelića vadili kocke i gađali Skupštinu grada, Šapić s njim slavio pobedu na…

Nova 25.12.2023
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas rekao je da je grupa huligana pod kontrolom Đorđa Prelića juče kamenicima gađala Skupštinu Grada. „Negde posle sat i po od početk skupa pojavila se grupa huligana koja je vadila kocke i gađala kockama… »
Đilas o sinoćnom protestu: Nerede su izazvali fudbalski huligani

Đilas o sinoćnom protestu: Nerede su izazvali fudbalski huligani

Blic 25.12.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da su nerede na protestima koji su u nedelju uveče održani ispred Skupštine grada, izazvali huligani Đorđa Prelića koji je osuđen za ubistvo francuskog navijača Brisa Tatona… »
Dragan Đilas o sinoćnjem protestu: Navijačka grupa Đorđa Prelića izazvala nemire

Dragan Đilas o sinoćnjem protestu: Navijačka grupa Đorđa Prelića izazvala nemire

Danas 25.12.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je danas za N1 da je intervencija policija bila neprimerena, sa upotrebom sile koja nije bila potrebna, navodeći da je navijačka grupa Đorđa Prelića, koji je osumnjičen za ubistvo francuskog… »

Vesti dana »