Povezane vesti

„Ocu mog deteta sam nedavno poslala poruku da razgovaramo, uzvratio mi je salvom uvreda“: Severina otkrila nove detalje o…

„Ocu mog deteta sam nedavno poslala poruku da razgovaramo, uzvratio mi je salvom uvreda“: Severina otkrila nove detalje o…

Nova 25.12.2023
Pevačica Severina se osvrnula na proteklu godinu i pričala o predstojećim praznicima. „Ljudi se dele na one koji sude, one koji mere i one koji praštaju. Bitno je ne biti u prve dve grupe. Praštam svima, pa i ocu mog sina. Nedavno sam mu čak slala… »
"Poslala sam mu poruku, na to mi je uzvratio..." Severina u prazničnom duhu - "Praštam svima pa i ocu svog sina!"

"Poslala sam mu poruku, na to mi je uzvratio..." Severina u prazničnom duhu - "Praštam svima pa i ocu svog sina!"

Mondo 25.12.2023
Severina otkrila da je pokušala da stupi u kontakt sa bivšim, Milanom Popovićem! Severina otkrila da je pokušala da stupi u kontakt sa bivšim, Milanom Popovićem! Severina je govorila o praznicima pa je sumirala utiske o 2023. godini, ali i otkrila… »
"Poslala sam Milanu poruku, uzvratio mi je salvom uvreda" Severina pokušala da stupi u kontakt sa bivšim: Praštam svima pa i…

"Poslala sam Milanu poruku, uzvratio mi je salvom uvreda" Severina pokušala da stupi u kontakt sa bivšim: Praštam svima pa i…

Kurir 25.12.2023
Severina govorila je o praznicima i sumirala utiske kakva joj je bila 2023. godina, ali i otkrila šta planira za sledeću. S obzirom na to da su praznici vreme praštanja, Severina je otkrila kakva je ona po tom pitanju. Htela je porazgovarati s Milanom… »

Vesti dana »