Povezane vesti

"To je kao srce kada izgubite, a živite: Dalje..." Bolne reči majke Alekse kojeg je ubio pijani vozač: "Strašno je da vidim…

"To je kao srce kada izgubite, a živite: Dalje..." Bolne reči majke Alekse kojeg je ubio pijani vozač: "Strašno je da vidim…

Blic 25.12.2023
“Svakoga dana se dešavaju nesreće, ne samo moje dete da je u pitanju ali svakog boli za svoje najviše. A sada se saosećam sa svim drugim roditeljima kojima se desilo tako nešto. To je kao srce kada izgubite a živite dalje, nemate ga više. Sve je… »
"To je kao da izgubite srce, a živite i dalje": Majka rudara iz Aleksinca kog je usmrtio pijani vozač otvorila dušu posle…

"To je kao da izgubite srce, a živite i dalje": Majka rudara iz Aleksinca kog je usmrtio pijani vozač otvorila dušu posle…

Kurir 25.12.2023
Dušan Stevanović (29) iz aleksinačkog sela Kraljevo osuđen je danas u Višem sudu u Nišu na osam godina i šest meseci zatvora jer je u teško pijanom stanju usmrtio u saobraćajnoj nesreći, Aleksu Rakića (28), mladog rudara i oca dvoje male dece… »
"Živim sa iščupanim srcem. Najteže mi je da gledam decu koja rastu bez oca": Potresna ispovest Aleksine majke

"Živim sa iščupanim srcem. Najteže mi je da gledam decu koja rastu bez oca": Potresna ispovest Aleksine majke

Telegraf 25.12.2023
"Moj Aleksa je bio divan momak, nije mrava zgazio, kada je stradao došlo je stotinak ljudi da nam zjave saučešće. Svako je o njemu imao da kaže sve najlepše", kaže majka Slavica Rakić. - Gubitak deteta vam išćupa srce, živim dalje i čekam da… »

Vesti dana »