Povezane vesti

Nestorović: Nema koalicija, protest nije pokušaj Majdana

Nestorović: Nema koalicija, protest nije pokušaj Majdana

Pravda 25.12.2023
Nosilac liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da je stav tog pokreta o koalicijama na nivou Beograda ostao nepromenjen, odnosno da ne ulaze u koaliciju ni sa kim, kao i da sinoćni protest u Beograd nije bio pokušaj "Majdana", već… »
Nestorović: Stav pokreta isti - ne idemo ni u jednu koaliciju, protest nije bio pokušaj 'Majdana'

Nestorović: Stav pokreta isti - ne idemo ni u jednu koaliciju, protest nije bio pokušaj 'Majdana'

Beta 25.12.2023
Nosilac liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da je stav tog pokreta o koalicijama na nivou Beograda ostao nepromenjen, odnosno da ne ulaze u koaliciju ni sa kim, kao i da sinoćni protest u Beograd nije bio pokušaj "Majdana"… »
Nestorović: Stav pokreta isti – ne idemo ni u jednu koaliciju, protest nije bio pokušaj ‘Majdana’

Nestorović: Stav pokreta isti – ne idemo ni u jednu koaliciju, protest nije bio pokušaj ‘Majdana’

Radio sto plus 25.12.2023
“Za ponavljanje izbora potrebno je animirati naše pristalice i treba da se dogovorimo kako da nove izbore iznesemo organizaciono. Zato će na današnjem sastanku rukovodstva pokreta biti odluka o organizacionim pitanjima koja se tiču ponavljanja… »
Nestorović: Sinoćni protest u Beogradu nije bio pokušaj Majdana, već ispipavanje pulsa

Nestorović: Sinoćni protest u Beogradu nije bio pokušaj Majdana, već ispipavanje pulsa

N1 Info 25.12.2023
Nosilac liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da je stav tog pokreta o koalicijama na nivou Beograda ostao nepromenjen, odnosno da ne ulaze u koaliciju ni sa kim, kao i da sinoćni protest u Beogradu nije bio pokušaj "Majdana", već… »
Branimir Nestorović: "Naš stav o koalicijama na nivou Beograda ostaje nepromenjen"

Branimir Nestorović: "Naš stav o koalicijama na nivou Beograda ostaje nepromenjen"

EurActiv 25.12.2023
Branimir Nestorović demantovao je da je na Tviteru objavio da je počeo Majdan, te ponovio da njegov pokret ne ulazi ni sa kim u koalicije. Kako je rekao, nemiri u Beogradu nisu bili pokušaj Majdana, već samo "štih proba" Doktor Branimir Nestorović… »
Branimir Nestorović: Stava smo da ne idemo u koalicije, protest nije bio pokušaj Majdana

Branimir Nestorović: Stava smo da ne idemo u koalicije, protest nije bio pokušaj Majdana

Danas 25.12.2023
Nosilac liste „Mi – glas iz naroda“ Branimir Nestorović izjavio je danas da je stav tog pokreta o koalicijama na nivou Beograda ostao nepromenjen, odnosno da ne ulaze u koaliciju ni sa kim, kao i da sinoćni protest u Beograd nije bio pokušaj… »
Nestorović: Stav pokreta isti - ne idemo ni u jednu koaliciju, protest nije bio pokušaj 'Majdana'

Nestorović: Stav pokreta isti - ne idemo ni u jednu koaliciju, protest nije bio pokušaj 'Majdana'

Insajder 25.12.2023
Nosilac liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da je stav tog pokreta o koalicijama na nivou Beograda ostao nepromenjen, odnosno da ne ulaze u koaliciju ni sa kim, kao i da sinoćni protest u Beograd nije bio pokušaj "Majdana", već… »
Nestorović: Odluka o koalicijama nepromenjena, Majdan se sprema ali nije počeo

Nestorović: Odluka o koalicijama nepromenjena, Majdan se sprema ali nije počeo

RTS 25.12.2023
Naš stav o koalicijama na nivou Beograda ostaje nepromenjen – ne ulazimo ni sa kim u koalicije, a nemiri u prestonici nisu bili pokušaj Majdana, već samo "štih proba“ kaže za "Sputnjik", dr Branimir Nestorović koji je tako demantovao da je… »
Nestorović: Stav pokreta isti - ne idemo ni u jednu koaliciju, protest nije bio pokušaj 'Majdana'

Nestorović: Stav pokreta isti - ne idemo ni u jednu koaliciju, protest nije bio pokušaj 'Majdana'

Novi magazin 25.12.2023
Nosilac liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da je stav tog pokreta o koalicijama na nivou Beograda ostao nepromenjen, odnosno da ne ulaze u koaliciju ni sa kim, kao i da sinoćni protest u Beograd nije bio pokušaj "Majdana"… »
Nestorović: Nemam Tviter nalog – odluka o koalicijama nepromenjena, Majdan se sprema ali nije počeo

Nestorović: Nemam Tviter nalog – odluka o koalicijama nepromenjena, Majdan se sprema ali nije počeo

Sputnik 25.12.2023
Naš stav o koalicijama na nivou Beograda ostaje nepromenjen – ne ulazimo ni sa kim u koalicije, a nemiri u prestonici nisu bili pokušaj Majdana, već samo „štih proba“ kaže za Sputnjik dr Branimir Nestorović koji je tako demantovao da je… »

Vesti dana »