Povezane vesti
Manojlović: Ambasadori SAD i Rusije se mešaju u unutrašnje stvari Srbije
Radio 021 25.12.2023
Savo Manojlović iz Pokreta Kreni-promeni izjavio je da se ambasadori Sjedinjenih Američkih Država i Rusije mešaju u unutrašnje stvari Srbije. Poručio im je da to ne odgovara našim građanima. "Danas su Kristofer Hil i Bocan Haričenko ponovo osudili… »
Savo Manojlović: Ambasadori SAD i Rusije se umešali u unutrašnja pitanja Srbije
Novi magazin 25.12.2023
Direktor za kampanje pokreta Kreni-promeni Savo Manojlović ocenio je večeras da su se ambasadori SAD i Rusije u Beogradu - osudom protesta opozicije i podrškom lideru vladajuće koalicije Aleksandru Vučiću - umešali u unutrašnja pitanja Srbije. Manojlović… »
Vesti dana »

Rhmz izdao dva hitna upozorenja! Danas paklene vrućine, a sutra stiže nevreme: Popaljeni meteoalarmi, u ovom delu Srbije i zbog 4 pojave
Blic pre 20 minutajoš 13 povezanih

Lavrov: Želimo da Kina i Rusija učestvuju u pružanju garancija bezbednosti Ukrajini
Danas pre 7 satijoš 5 povezanih

Pune ruke posla za ekipe hitne pomoći Zbog udesa, požara i hroničniih bolesnika u noći za nama su dežurne ekipe bile angažovane
Alo pre 45 minutajoš 7 povezanih