Povezane vesti

Prvo oglašavanje Janjuša nakon tragičnog gubitka rođenog brata: "Joj brate moj..."

Prvo oglašavanje Janjuša nakon tragičnog gubitka rođenog brata: "Joj brate moj..."

Telegraf 26.12.2023
Objavio njegovu fotografiju i tužnu poruku. Rođeni brat rijaliti igrača Marka Janjuševića Janjuša, Mihajlo Janjušević, oduzeo je sebi život. Zbog tragičnog gubitka, Janjuš je izveden iz rijalitija, a po njega je došla supruga Ena. Marko se… »
"Joj brate moj..." Prvo oglašavanje Janjuša nakon tragičnog gubitka rođenog brata - potresna poruka za Mihaila (foto)

"Joj brate moj..." Prvo oglašavanje Janjuša nakon tragičnog gubitka rođenog brata - potresna poruka za Mihaila (foto)

Kurir 26.12.2023
Rođeni brat Marka Janjuševića Janjuša Mihailo Janjušević pronađen je mrtav, a sumnja se da je digao ruku na sebe. Zbog tragičnog gubitka, Janjuš je izveden iz rijalitija, a po njega je došla supruga Ena. Marko se sada prvi put oglasio putem… »
Mlađi brat me je voleo... Ovako je Janjuš pričao o Mihailu koji se ubio, ovo će pamtiti celog života

Mlađi brat me je voleo... Ovako je Janjuš pričao o Mihailu koji se ubio, ovo će pamtiti celog života

Alo 26.12.2023
Janjuš je samo jednom pričao o braći - Mihailu i Borisu, a tom prilikom u rijaliti programu "Zadruga 5" je otkrio koliko je voleo svog mlađeg brata. Jednu anegdotu će pamtiti dok je živ. Brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša oduzeo je… »
Sloba Radanović se obratio Janjušu nakon smrti njegovog brata: Napisao samo tri reči

Sloba Radanović se obratio Janjušu nakon smrti njegovog brata: Napisao samo tri reči

Blic 26.12.2023
Mihailo Janjušević, rođeni brat rijaliti igrača i bivšeg košarkaša Marka Janjuševića Janjuša, oduzeo je sebi život u 27. godini, a mnogi njegovi prijatelji, među kojima su i poznate ličnosti uputile su reči podrške porodici Janjušević… »
Mihailo Janjušević sa braćom nije razgovarao! Sada se Janjuš emotivnim rečima oprostio od njega!

Mihailo Janjušević sa braćom nije razgovarao! Sada se Janjuš emotivnim rečima oprostio od njega!

Svet plus 26.12.2023
Mihailo Janjušević sa braćom nije razgovarao uopšte, a porodicu je retko posećivao! Sada se Janjuš emotivnim rečima oprostio od njega! Rođeni brat bivšeg košarkaša Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, pronađen je mrtav u 27… »
Poslednji put se oglasio na sajtu za odrasle, sa instagrama obrisao sve slike: Evo šta je radio Mihailo (27) pre smrti

Poslednji put se oglasio na sajtu za odrasle, sa instagrama obrisao sve slike: Evo šta je radio Mihailo (27) pre smrti

Mondo 26.12.2023
Brat Marka Janjuševića Janjuša pronađen je mrtav u svom stanu. Brat Marka Janjuševića Janjuša pronađen je mrtav u svom stanu Mihailo Janjušević, rođeni brat rijaliti igrača Marka Janjuševića Janjuša, pronađen je mrtav, a mediji prenose da… »
Joj, brate moj... Janjuš saznao za tragičnu sudbinu svog brata

Joj, brate moj... Janjuš saznao za tragičnu sudbinu svog brata

Večernje novosti 26.12.2023
TRAGIČNA vest o zlosrećnoj sudbini njegovog rođenog brata Mihaila saopštena je Marku Janjuševiću Janjušu. Foto ATA Images Učesniku "Elite" Marku Janjuševiću Janjušu saopštena je tragična vest o samoubistvu njegovog brata Mihaila, koji je sebi… »
Ovo je porodična kuća Janjuševića u Prijepolju: Vinograd, bašta i veliko dvorište - ovde su braća odrasla i tad su bili…

Ovo je porodična kuća Janjuševića u Prijepolju: Vinograd, bašta i veliko dvorište - ovde su braća odrasla i tad su bili…

Blic 26.12.2023
Rođeni brat učesnika rijalitija "Zadruga" Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, oduzeo je sebi život u 27. godini života. Zbog tragičnog gubitka, Janjuš je izveden iz rijalitija, a po njega je došla supruga Ena. Nakon što je napustio… »
"Da smo se bar zagrlili kao nekada": Bolna januševa objava posvećena bratu: "Boris i ja smo ti se smejali, a sad plačemo"

"Da smo se bar zagrlili kao nekada": Bolna januševa objava posvećena bratu: "Boris i ja smo ti se smejali, a sad plačemo"

Blic 26.12.2023
Rođeni brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, ubio se u 27. godini života. Mihailo Janjušević pronađen je mrtav, kako nezvanično saznaje "Blic", a detalji samoubistva još uvek nisu poznati. Nakon što je… »
(Foto) poslednja fotografija janjuševog brata: Obrisao sve slike sa Instagrama, a samo je jednu ostavio

(Foto) poslednja fotografija janjuševog brata: Obrisao sve slike sa Instagrama, a samo je jednu ostavio

Blic 26.12.2023
Mlađi brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević izvršio je samoubistvo u 27. godini. Mihailo se bavio modelingom i bio je veoma aktivan na društvenim mrežama, gde je objavljivao svoje fotografije, međutim, sada se na njegovom profilu… »
Da sam te, brate, barem zagrlio: Prvo oglašavanje Marka Janjuševića nakon smrti rođenog brata - potresno!

Da sam te, brate, barem zagrlio: Prvo oglašavanje Marka Janjuševića nakon smrti rođenog brata - potresno!

Mondo 26.12.2023
Marko Janjušević se oprostio od rođenog brata Mihaila koji je juče pronađen mrtav. Marko Janjušević se oprostio od rođenog brata Mihaila koji je juče pronađen mrtav. Rijaliti učesnik i bivši košarkaš Marko Janjušević Janjuš, koji je juče… »
Prijatelj je u pomoć zvao predsednika stanara: Mihailo se nije javljao još u petak - otkriveni detalji tragedije

Prijatelj je u pomoć zvao predsednika stanara: Mihailo se nije javljao još u petak - otkriveni detalji tragedije

Mondo 26.12.2023
Brat Marka Janjuševića Janjuša pronađen je mrtav. Prijatelji i saradnici pokušavali da stupe u kontakt s njim u petak. Brat Marka Janjuševića Janjuša pronađen je mrtav. Prijatelji i saradnici pokušavali da stupe u kontakt s njim u petak Brat… »
"Kako, mili moj, Da ovo preživimo" Janjuš se potresnim rečima oprostio od mlađeg brata Mihaila: Da smo se barem zagrlili

"Kako, mili moj, Da ovo preživimo" Janjuš se potresnim rečima oprostio od mlađeg brata Mihaila: Da smo se barem zagrlili

Kurir 26.12.2023
Mihailo Janjušević, rođeni brat rijaliti igrača Marka Janjuševića Janjuša, pronađen je mrtav, a sumnja se da je samoubistvo. Janjuš, koji se u trenutku tragedije, nalazio u rijalitiju, izašao je i oglasio se na društvenoj mreži Fejsbuk. - Da… »
Kako ovo Da preživimo? Janjuš nem od bola zbog gubitka brata, njegove reči kidaju dušu!

Kako ovo Da preživimo? Janjuš nem od bola zbog gubitka brata, njegove reči kidaju dušu!

Alo 26.12.2023
Obratio se bratu dirljivim rečima. Porodica Janjušević zavijena je u crno nakon što je Markov brat, Mihailo, pronađen mrtav u iznajmljenom stanu. Janjuš kada je saznao prolio je reku suza, a sve vreme uz njega bila je supruga Ena, koja mu je i… »
Ovo je kuća u kojoj je odrastao Janjuš sa bratom Godinama nisu govorili, a ovde su nekada bili bezbrižni i srećni!

Ovo je kuća u kojoj je odrastao Janjuš sa bratom Godinama nisu govorili, a ovde su nekada bili bezbrižni i srećni!

Alo 26.12.2023
Tu si imali porodični mir. Brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša oduzeo je sebi život u 27. godini života. On je, kako se navodi, pronađen mrtav u iznajmljenom stanju. Zbog tragičnog gubitka, Janjuš je izveden iz rijalitija, a po… »
Ovo nije mogao da izdrži! Janjušev brat preživljavao pakao, pa se odjednom povukao u sebe, niko ga nije čuo!

Ovo nije mogao da izdrži! Janjušev brat preživljavao pakao, pa se odjednom povukao u sebe, niko ga nije čuo!

Alo 26.12.2023
Nekoliko puta govorio je o internet nasilju koje trpi. Brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanju nakon što se nekoliko dana nije javljao nikome na pozive. Mihailo je živeo potpuno drugačije od svoja dva brata… »
Ovo je jedina zajednička fotografija braće Janjušević: Nisu pričali sa bratom Mihailom, a tada pozirali srećni i…

Ovo je jedina zajednička fotografija braće Janjušević: Nisu pričali sa bratom Mihailom, a tada pozirali srećni i…

Blic 26.12.2023
Rođeni brat rijaliti igrača Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, oduzeo je sebi život. Janjuš godinama nije bio u dobrim odnosima sa Mihailom, a ni njegov srednji brat Boris nije govorio sa njim. Njih trojicu nikada nismo imali prilike… »
Poslednja fotografija janjuševog brata: Mihailo je izbrisao sve slike sa Instagrama, a samo je ovu iz lifta ostavio

Poslednja fotografija janjuševog brata: Mihailo je izbrisao sve slike sa Instagrama, a samo je ovu iz lifta ostavio

Kurir 26.12.2023
Mihailo Janjušević, rođeni brat rijaliti igrača Marka Janjuševića Janjuša, pronađen je mrtav, a sumnja se da je samoubistvo. Prema saznanjima medija, naložena je obdukcija s toksikologijom. Inače, Mihailo se bavio modelingom i bio je strastveni… »
"Mlađi brat me je voleo, i ja njega baš dosta": Janjuš je samo jednom govorio o Mihailu koji se ubio, jednu anegdotu će…

"Mlađi brat me je voleo, i ja njega baš dosta": Janjuš je samo jednom govorio o Mihailu koji se ubio, jednu anegdotu će…

Blic 26.12.2023
Rođeni brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, ubio se u 27. godini života. Mihailo Janjušević pronađen je mrtav, kako nezvanično saznaje "Blic", a detalji samoubistva još uvek nisu poznati. Kako se ranije… »
"Čuli smo se pre mesec, dva": Janjušev brat se ubio, a sam je prolazio kroz težak period: "Mogla sam da mu pomognem da sam…

"Čuli smo se pre mesec, dva": Janjušev brat se ubio, a sam je prolazio kroz težak period: "Mogla sam da mu pomognem da sam…

Blic 26.12.2023
Rođeni brat rijaliti igrača Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, oduzeo je sebi život u 27. godini. Mihailo je do nedavno bio aktivan na društvenim mrežama, a oni koji su dugo bili sa njim u kontaktu oglasili su se povodom gubitka. -… »
Janjuš se oglasio nakon izlaska iz elite Slomljen od bola, reči kidaju dušu: Joj brate moj!

Janjuš se oglasio nakon izlaska iz elite Slomljen od bola, reči kidaju dušu: Joj brate moj!

Alo 26.12.2023
Rijaliti takmičar zanemeo od bola! Rijaliti učesniku Marku Janjuševiću Janjušu saopšteno je da mu se rođeni brat Mihailo Janjušević ubio. Po njega je u Elitu došlo obezbeđenje kako bi ga izvelo i kako bi mu saopštili strašne vesti, a… »
"Joj, brate moj": Prvo oglašavanje Janjuša nakon što je njegov rođeni brat oduzeo sebi život

"Joj, brate moj": Prvo oglašavanje Janjuša nakon što je njegov rođeni brat oduzeo sebi život

Blic 26.12.2023
Rođeni brat rijaliti igrača Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, oduzeo je sebi život. Zbog tragičnog gubitka, Janjuš je izveden iz rijalitija, a po njega je došla supruga Ena. Marko se sada prvi put oglasio, putem društvene mreže… »
Janjuš ne prestaje da plače: Napustio rijaliti zbog samoubistva brata, supruga Ena došla po njega u Šimanovce

Janjuš ne prestaje da plače: Napustio rijaliti zbog samoubistva brata, supruga Ena došla po njega u Šimanovce

Blic 25.12.2023
Učesniku ''Elite'' Marku Janjuševiću Janjušu saopštena je tragična vest o samoubistvu njegovog brata Mihaila. Po Janjuša je došla supruga Ena, a on je teško podneo strašnu vest. - Po Janjuša je došla njegova žena i ona mu je saopštila… »
Bivši zadrugari se opraštaju od janjuševog brata: Potresne poruke Stefana Karića i Mine Vrbaški osvanule na mrežama

Bivši zadrugari se opraštaju od janjuševog brata: Potresne poruke Stefana Karića i Mine Vrbaški osvanule na mrežama

Blic 25.12.2023
Rođeni brat rijaliti igrača Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević (27), pronađen je mrtav. Mihailo je izvršio samoubistvo, a Janjuš je, kada je počela emisija uživo na Pinku, izveden iz rijalitija, od strane produkcije, kako bi mu… »
"Nisam došao ovde da se svađam i pravim drame": Janjušev brat se pre smrti borio sa osudama, pa morao da se oglasi

"Nisam došao ovde da se svađam i pravim drame": Janjušev brat se pre smrti borio sa osudama, pa morao da se oglasi

Blic 25.12.2023
Rođeni brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, ubio se u 27. godini života. Mihailo se prijateljima danima nije javljao na telefon, kako saznaje "Blic", te niko od njih nije znao gde se nalazi, a on je jednom prilikom… »
Policija ispituje slučaj: Naložena obdukcija Janjuševog brata Mihaila

Policija ispituje slučaj: Naložena obdukcija Janjuševog brata Mihaila

Blic 25.12.2023
Rođeni brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, ubio se u 27. godini života. Mihailo Janjušević pronađen je mrtav, kako nezvanično saznaje "Blic", a detalji samoubistva još uvek nisu poznati. Kako dalje saznajemo… »
Janjuš izveden iz rijalitija: Napustio "Elitu" u pratnji obezbeđenja zbog samoubistva brata Mihaila

Janjuš izveden iz rijalitija: Napustio "Elitu" u pratnji obezbeđenja zbog samoubistva brata Mihaila

Blic 25.12.2023
Marko Janjušević Janjuš napustio je rijaliti "Elita" u pratnji obezbeđenja zbog smrti mlađeg brata Mihaila, koji je izvršio samoubistvo u 27. godini. Janjuš je u pratnji obezbeđenja napustio rijaliti, a po napuštanju imanja u Šimanovcima biće… »
Otkriveno gde je radio Janjušev brat: Imao je ozbiljan stalan posao

Otkriveno gde je radio Janjušev brat: Imao je ozbiljan stalan posao

Blic 25.12.2023
Model Mihailo Janjušević, rođeni brat rijaliti igrača i bivšeg košarkaša Marka Janjuševića Janjuša, oduzeo je sebi život u 27. godini. Mihailo je imao profil na platformi za odrasle gde je zarađivao od provokativnih fotografija, ali je imao i… »
"Bio mi je najmlađe unuče": Oglasila se porodica Marka Janjuševića Janjuša, suze i jecaji u njihovom domu - evo kada su ga…

"Bio mi je najmlađe unuče": Oglasila se porodica Marka Janjuševića Janjuša, suze i jecaji u njihovom domu - evo kada su ga…

Blic 25.12.2023
Brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, se ubio, a sada se oglasila njegova baka za domaće medije. Mihailo Janjušević pronađen je mrtav, kako nezvanično saznaje "Blic", a detalji samoubistva još uvek nisu poznati. - Ne znam kako se… »
Ko je bio janjušev rođeni brat: Svi ga pamte iz spota sa Darom Bubamarom, a evo čime se još bavio

Ko je bio janjušev rođeni brat: Svi ga pamte iz spota sa Darom Bubamarom, a evo čime se još bavio

Blic 25.12.2023
Rođeni brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, ubio se u 27. godini života. Mihailo Janjušević pronađen je mrtav, kako nezvanično saznaje "Blic", a detalji samoubistva još uvek nisu poznati. Mihailo je bio… »
Prijateljima se danima nije javljao pre samoubistva: Janjušev brat Mihailo se poslednji put oglasio pre 10 dana

Prijateljima se danima nije javljao pre samoubistva: Janjušev brat Mihailo se poslednji put oglasio pre 10 dana

Blic 25.12.2023
Rođeni brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, ubio se u 27. godini života. Mihailo se prijateljima danima nije javljao na telefon, kako saznaje "Blic", te niko od njih nije znao gde se nalazi. Poslednje njegovo javno… »
"Pokušavamo da ga dobijemo, ne javlja se": Oglasio se Janjušev brat Boris nakon vesti o smrti Mihaila Janjuševića

"Pokušavamo da ga dobijemo, ne javlja se": Oglasio se Janjušev brat Boris nakon vesti o smrti Mihaila Janjuševića

Blic 25.12.2023
Rođeni brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, ubio se u 27. godini života. Mihailo Janjušević pronađen je mrtav, kako nezvanično saznaje "Blic", a detalji samoubistva još uvek nisu poznati. Janjušev drugi brat… »
Mihailo ni sa drugim bratom nije pričao: Ovo je poslednja javna poruka bratu: "Ja ne zaboravim, ali sve opraštam"

Mihailo ni sa drugim bratom nije pričao: Ovo je poslednja javna poruka bratu: "Ja ne zaboravim, ali sve opraštam"

Blic 25.12.2023
Rođeni brat aktuelnog rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, ubio se u 27. godini. Mihailo je pronađen je mrtav, kako nezvanično saznaje "Blic", a detalji samoubistva još uvek nisu poznati. Mihailo, pored Janjuša, imao… »
"Sećam se dobro tog dečka": Dara Bubamara u šoku nakon što je saznala za smrt janjuševog brata

"Sećam se dobro tog dečka": Dara Bubamara u šoku nakon što je saznala za smrt janjuševog brata

Blic 25.12.2023
Rođeni brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, ubio se u 27. godini života. Mihailo se prijateljima danima nije javljao na telefon, kako saznaje "Blic", te niko od njih nije znao gde se nalazi. Naime, Mihajlo se… »
Janjušev brat pronađen mrtav: Tragedija u porodici poznatog učesnika rijalitija

Janjušev brat pronađen mrtav: Tragedija u porodici poznatog učesnika rijalitija

Večernje novosti 25.12.2023
ROĐENI brat učesnika rijatliti programa Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević (27), pronađen je mrtav, prenose beogradski mediji. Foto: Printskrin Prema nezvaničnim informacijama, Mihailo je sebi oduzeo život. Mihailo se bavio modelingom… »
Janjuš godinama nije pričao sa bratom: Mihailo se samo jednom oglasio i tada je sve priznao: "Nismo u bliskim odnosima, imamo…

Janjuš godinama nije pričao sa bratom: Mihailo se samo jednom oglasio i tada je sve priznao: "Nismo u bliskim odnosima, imamo…

Blic 25.12.2023
Rođeni brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, izvršio je samoubistvo. Mihajlo je pronađen je mrtav, kako nezvanično saznaje "Blic", a detalji samoubistva još uvek nisu poznati. Kako se ranije pisalo, on sa Markom godinama nije bio u… »
Ni ne sluti šta se dešava napolju: Brat mu se ubio, a kamere snimile Janjuša u "Beloj kući"

Ni ne sluti šta se dešava napolju: Brat mu se ubio, a kamere snimile Janjuša u "Beloj kući"

Blic 25.12.2023
Rođeni brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, ubio se u 27. godini života. Inače, Marko Janjušević Janjuš je i dalje u rijalitiju i ne sluti šta se dešava. Na poslednjem snimku koji je objavljen na zvaničnom… »
Ubio se Janjušev brat: Mihailo Janjušević pronađen mrtav u 27. godini života

Ubio se Janjušev brat: Mihailo Janjušević pronađen mrtav u 27. godini života

Blic 25.12.2023
Rođeni brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, ubio se u 27. godini života. Mihailo Janjušević pronađen je mrtav, kako nezvanično saznaje "Blic", a detalji samoubistva još uvek nisu poznati. Mihailo je bio… »

Vesti dana »