Povezane vesti

Kolica koja su “pratila” Marka u trčanju pustinjom Maroka – idu na aukciju za malog Maksima.

Kolica koja su “pratila” Marka u trčanju pustinjom Maroka – idu na aukciju za malog Maksima.

Naissus info 26.12.2023
“Drugari, evo upakovao sam kolica. Kolica idu za Srbiji na aukciju za malog Maksima. To sam obećao i to ću da učinim. Samo da prežive do Srbije da ih ne polome negde”. Ovako je Marko Nikolić, čovek koga sada prepoznaje cela Srbija jer je za… »
Jaki vetrovi, oluja, spavanje u šatoru, trčanje sa kolicima, ali je USPEO. Marko pretrčao pustinju i prikupio 60 hiljada…

Jaki vetrovi, oluja, spavanje u šatoru, trčanje sa kolicima, ali je USPEO. Marko pretrčao pustinju i prikupio 60 hiljada…

Glas juga 26.12.2023
Trčao je danju u pustinji i na planini Atlas, a odmarao noću, u šatoru. Pratile su ga peščane oluje, temperaturne razlike, mučili ga žuljevi, iscrpljenost. Marko Nikolić je u pustinji proveo 27 dana. “Hvala ti Bože što si mi dao snage da… »
Heroj iz Vranja došao do cilja: Marko pretrčao 1.420 kilometara i sakupio 60.000 evra za lečenje Maksima

Heroj iz Vranja došao do cilja: Marko pretrčao 1.420 kilometara i sakupio 60.000 evra za lečenje Maksima

Telegraf 26.12.2023
Mali Maksim Milenković još uvek ne može samostalno da drži glavu, ne može da sedi, ne pomera ruke i noge, ne govori, ne prati pogledom, hrani se putem PEG-a. Heroj Marko Nikolić (36) profesor sporta i fizičkog vaspitanja iz Vranja došao je do svog… »
Vranjanac ujedinio ljude: Pretrčao pustinju i sakupio 60.000 evra za lečenje Maksima, ali nedostaje još novca

Vranjanac ujedinio ljude: Pretrčao pustinju i sakupio 60.000 evra za lečenje Maksima, ali nedostaje još novca

Telegraf 26.12.2023
Kako bi primio gensku terapiju neohodno je još 20.000 evra. Nakon 27 dana borbe protiv nehumanih uslova, Vranjanac Marko Nikolić, uspeo je da pretrči 1.420 kilometara kroz pustinju u Maroku i tako prikupi 60.000 evra za lečenje malog Maksima iz Niša… »

Vesti dana »