Povezane vesti

Milan Milošević ne može da sakrije bol Voditelj u Eliti saopštio tužne vesti o smrti Janjuševog brata

Milan Milošević ne može da sakrije bol Voditelj u Eliti saopštio tužne vesti o smrti Janjuševog brata

Alo 26.12.2023
Tuga. U toku današnjeg dana je javnost potresla vest o smrti Mihajla Janjuševića, rođenog brata zadrugara Marka Janjuševića Janjuša. Marku je potresna vest saopštena, te je napustio imanje u Šimanovcima, dok je po njega došla supruga Ena… »
Telo Janjuševog brata dopremljeno u prijepolje Marko kuka na sav glas, bolni prizori ispred porodične kuće kidaju dušu

Telo Janjuševog brata dopremljeno u prijepolje Marko kuka na sav glas, bolni prizori ispred porodične kuće kidaju dušu

Alo 26.12.2023
Jauci i bol ispred porodične kuće Janjuševića. Telo Janjuševog rođenog brata, Mihajla Janjuševića, dopremljeno je u toku večeri u crnom kombiju u njihov porodični dom u Prijepolju. Kolona vozila nalazila se iza, a ispred dva kombija, a u… »
Mladić se izbo kuhinjskim nožem: Užas kod Leskovca, hitno prebačen u Klinički centar Niš

Mladić se izbo kuhinjskim nožem: Užas kod Leskovca, hitno prebačen u Klinički centar Niš

Telegraf 26.12.2023
Nije poznato zbog čega se mladić odlučio na ovakav čin. Kako Telegraf nezvanično saznaje, B.M. (32) je danas u naletu nervnog rastrojstva pokušao suicid kuhinjskim nožem. On je sebi zadao više uboda u predelu grudi i tri, vrlo kritična uboda u… »
"Teško mu je padala prazna kuća, sad shvatam koliko je bio usamljen..." Oglasio se drugar Mihaila Janjuševića, otkrio…

"Teško mu je padala prazna kuća, sad shvatam koliko je bio usamljen..." Oglasio se drugar Mihaila Janjuševića, otkrio…

Blic 26.12.2023
Mihailo Janjušević, najmlađi brat učesnika rijalitija "Zadruga" Marka Janjuševića Janjuša izvršio je samoubistvo. Za domaće medije ogalsio se Mihailov drugar koji je otkrio nepoznate detalje iz njegovog života. - Mihaila sam upoznao preko… »
Učesnici elite ne znaju šta se dešava sa janjušem Pojavio se snimak razgovora, misle da je na ovoj lokaciji, plaše se…

Učesnici elite ne znaju šta se dešava sa janjušem Pojavio se snimak razgovora, misle da je na ovoj lokaciji, plaše se…

Alo 26.12.2023
Tuga! U toku jučerašnjeg dana je javnost potresla vest o smrti Mihajla Janjuševića, rođenog brata zadrugara Marka Janjuševića Janjuša. Njegovi cimeri u rijalitiju su tek danas saznali da je Mihajlo digao ruku na sebe, a vest im je saopštio… »
Sve se saznalo, trpeo je neviđeno nasilje: Stravična ispovest bliskog prijatelja pokojnog Janjuševog brata, detalji lede krv…

Sve se saznalo, trpeo je neviđeno nasilje: Stravična ispovest bliskog prijatelja pokojnog Janjuševog brata, detalji lede krv…

Alo 26.12.2023
Kako ističe drug, Mihajlo se trudio da se izdigne iz svake situacije, i da ga negativni komentari ne dotiču previše. Rođeni brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihajlo Janjušević, počinio je samoubistvo, što je sve ostavilo u šoku, a brojni… »
Muškarac (32) iz Lebana naneo sebi 20 ubodnih rana, hitno prevezen za Niš

Muškarac (32) iz Lebana naneo sebi 20 ubodnih rana, hitno prevezen za Niš

Jugmedia 26.12.2023
Muškarac B.M. star 32 godine iz Lebana hitno je transportovan na grudnu hirurgiju u Nišu nakon što je sebi naneo oko 20 ubodnih rana u predelu grudi i vrata, potvrdio je Jugmedii direktor Opšte bolnice u Leskovcu Nebojša Dimitrijević. Kako je… »
Mladić sam sebi naneo 30 uboda kuhinjskim nožem

Mladić sam sebi naneo 30 uboda kuhinjskim nožem

Glas juga 26.12.2023
Tridesetdvogodišnji mladić iz okoline Leskovca pokušao je da izvrši samoubistvo kada je sam sebi naneo skoro 20 uboda kuhinjskim nožem u predelu vrata i grudnog koša, potvrđeno je Kuriru u Opštoj bolnici Leskovac. Kako je rečeno, on je u jako… »
"Iskompleksirani bednici koji napadaju botovski u hordama" - Karleuša potresena zbog smrti Janjuševog mlađeg brata!

"Iskompleksirani bednici koji napadaju botovski u hordama" - Karleuša potresena zbog smrti Janjuševog mlađeg brata!

Mondo 26.12.2023
Jelena Karleuša više puta je govorila o svojoj borbi sa ružnim komentarima i sajber nasilju od strane ljudi sa društvenih mreža, a sada se oglasila i povodom smrti Mihaila Janjuševića. Jelena Karleuša više puta je govorila o svojoj borbi sa… »
Prebačen u Niš u teškom stanju: Mladić sam sebi naneo 20 uboda kuhinjskim nožem

Prebačen u Niš u teškom stanju: Mladić sam sebi naneo 20 uboda kuhinjskim nožem

Kurir 26.12.2023
LESKOVAC - Tridesetdvogodišnji mladić iz okoline Leskovca pokušao je da izvrši samoubistvo kada je sam sebi naneo skoro 20 uboda kuhinjskim nožem u predelu vrata i grudnog koša, potvrđeno je Kuriru u Opštoj bolnici Leskovac. Kako je rečeno, on je… »
Majka i otac te čekaju, ali se više nećeš vratiti u taj grad" - Janjuševa poruka preminulom bratu slama i najtvrđa srca!

Majka i otac te čekaju, ali se više nećeš vratiti u taj grad" - Janjuševa poruka preminulom bratu slama i najtvrđa srca!

Mondo 26.12.2023
Marko Janjušević Janjuš potresnom porukom ponovo se oglasio nakon smrti najmlađeg brata Mihaila. Marko Janjušević Janjuš potresnom porukom ponovo se oglasio nakon smrti najmlađeg brata Mihaila. Marko Janjušević Janjuš hitno je izveden iz Elite… »
Janjuševa majka iz medija saznala za smrt sina: "Mihailo je planirao praznike sa porodicom"

Janjuševa majka iz medija saznala za smrt sina: "Mihailo je planirao praznike sa porodicom"

Blic 26.12.2023
Mihailo Janjušević, najmlađi brat učesnika rijalitija "Zadruga" Marka Janjuševića Janjuša izvršio je samoubistvo. Njegova porodica skrhana je bolom zbog gubitka, a baka i tetka pokojnog Mihaila su se oglasile za domaće medije. - Kako mogu da… »
Mama ti okitila jelku mile moj! Slomljen od bola! Potresne reči Janjuševog brata kidaju dušu: Ja ti dao ime!

Mama ti okitila jelku mile moj! Slomljen od bola! Potresne reči Janjuševog brata kidaju dušu: Ja ti dao ime!

Alo 26.12.2023
Boris Janjušević još jednom potresnom objavom oprostio se od svog brata Mihaila Janjuševića. Brat popularnog rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević oduzeo je sebi život u 27. godini, tim povodom oglasile su se mnoge… »
"Mama ti okitila jelku, neće više ništa biti isto" Ponovo se oglasio brat Mihaila Janjuševića, uputio potresne reči

"Mama ti okitila jelku, neće više ništa biti isto" Ponovo se oglasio brat Mihaila Janjuševića, uputio potresne reči

Blic 26.12.2023
Mihailo Janjušević, najmlađi brat učesnika rijalitija "Zadruga" Marka Janjuševića Janjuša izvršio je samoubistvo. Njegova porodica skrhana je bolom zbog gubitka, a sada se ponovo oglasio njegov brat Boris. - Gledajte mog brata, moju facu… »
"Psihopate napadaju botovski u hordama i na najbolesniji način" jk potresena zbog smrti Mihaila: Svakoj žrtvi nasilja…

"Psihopate napadaju botovski u hordama i na najbolesniji način" jk potresena zbog smrti Mihaila: Svakoj žrtvi nasilja…

Kurir 26.12.2023
Jelena Karleuša više puta je govorila o svojoj borbi sa ružnim komentarima i sajber nasilju od strane ljudi sa društvenih mreža, a sada se oglasila i povodom smrti Mihaila Janjuševića. Brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića pronađen je mrtav… »
Mladić iz Bobišta pokušao da se ubije, sam sebi naneo 20 uboda kuhinjskim nožem

Mladić iz Bobišta pokušao da se ubije, sam sebi naneo 20 uboda kuhinjskim nožem

Rešetka 26.12.2023
Tridesetdvogodišnji mladić iz Bobišta pokušao je da izvrši samoubistvo kada je sam sebi naneo skoro 20 uboda kuhinjskim nožem u predelu vrata i grudnog koša, potvrđeno je Rešetki u Opštoj bolnici Leskovac. Kako nam je rečeno, on je u jako… »
Evo gde će biti sahranjen janjušev brat: Oglasila se tetka pokojnog Mihaila: "Porodica neće dolaziti u Beograd"

Evo gde će biti sahranjen janjušev brat: Oglasila se tetka pokojnog Mihaila: "Porodica neće dolaziti u Beograd"

Blic 26.12.2023
Brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, koji je sebi oduzeo život u 27. godini, Mihailo Janjušević biće sahranjen u Prijepolju. Naime, za domaće medije se oglasila Janjuševa tetka koja je otkrila da će se porodica i prijatelji u… »
Janjuševa majka iz medija saznala za smrt sina: Mihailo planirao praznike sa porodicom "Držimo se kako možemo, u šoku…

Janjuševa majka iz medija saznala za smrt sina: Mihailo planirao praznike sa porodicom "Držimo se kako možemo, u šoku…

Kurir 26.12.2023
Rođeni brat učesnika "Elite 7" Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, pronađen je mrtav u 27. godini u iznajmljenom stanu u Beogradu, a sumnja se da je u pitanju samoubistvo. Janjuša su momentalno izveli iz Elite, nakon čega su mu… »
Oni krive sebe zbog samoubistva janjuševog brata Pojavile se jezive poruke, sve je krenulo prošlog meseca!

Oni krive sebe zbog samoubistva janjuševog brata Pojavile se jezive poruke, sve je krenulo prošlog meseca!

Alo 26.12.2023
Mihailo je bio na meti jezivih komentara. Mlađi brat učesnika rijalitija Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanu. Mihailo je imao 27 godina, a pored posla kojim se bavio, bio je aktivan i na platformi… »
Jezivo! Majka preminulog Mihaila iz medija saznala za smrt sina: Držimo se kako možemo, u šoku smo...

Jezivo! Majka preminulog Mihaila iz medija saznala za smrt sina: Držimo se kako možemo, u šoku smo...

Alo 26.12.2023
Janjuša su momentalno izveli iz Elite, nakon čega su mu saopštili ove tužne vesti. Porodica Janjušević zavijena je u crno nakon što je Markov brat, Mihailo, pronađen mrtav u iznajmljenom stanu. Rođeni brat učesnika "Elite 7" Marka Janjuševića… »
Otkrivamo u kakvim je odnosima janjušev brat bio sa porodicom Mihailova drugarica iz Prijepolja za Alo! priznala sve, ovo je…

Otkrivamo u kakvim je odnosima janjušev brat bio sa porodicom Mihailova drugarica iz Prijepolja za Alo! priznala sve, ovo je…

Alo 26.12.2023
Mihailova poznanica otkrila nam je više detalja o njegovom odnosu sa porodicom. Mihailo Janjušević, brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, pronađen je mrtav u 28. godini u iznajmljenom stanu u Beogradu. Od Mihaila se opraštaju… »
Bolne uspomene janjuševog brata sa majkom: Na njihovim licima osmesi: "Kulira me"

Bolne uspomene janjuševog brata sa majkom: Na njihovim licima osmesi: "Kulira me"

Blic 26.12.2023
Najmlađi brat učesnika "Zadruge" Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević izvršio je samoubistvo u 27. godini života. Porodica Janjušević skrhana je bolom, a Mihailo koji godinama nije pričao sa braćom Markom i Borisom, na svojim… »
"Večeras idemo našoj kući kod majke i oca, oni te čekaju" Janjuš podelio fotografije svog brata, a reči slamaju srce…

"Večeras idemo našoj kući kod majke i oca, oni te čekaju" Janjuš podelio fotografije svog brata, a reči slamaju srce…

Blic 26.12.2023
Mlađi brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević izvršio je samoubistvo u 27. godini, a rijaliti učesnik večeras ide u rodno Prijepolje gde mu žive roditelji. Naime, Janjuš je podelio album fotografija svog brata Mihaila Janjuševića… »
Oglasio se janjušev srednji brat Potresnim rečima se oprostio od Mihaila: Mile moj lepi, dušo moja, osmehu moj...

Oglasio se janjušev srednji brat Potresnim rečima se oprostio od Mihaila: Mile moj lepi, dušo moja, osmehu moj...

Kurir 26.12.2023
Mlađi brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević pronađen je mrtav, a sumnhja se da je izvršio samoubistvo u 27. godini. Srednji brat Janjuševića Boris potresnom porukom oprostio se od Mihaila na svojim društvenim mrežama. - Mile moj… »
"Čekaju te majka i otac, ali ti se više nećeš vratiti!" Janjuš neutešan posle smrti brata, njegove reči kidaju dušu

"Čekaju te majka i otac, ali ti se više nećeš vratiti!" Janjuš neutešan posle smrti brata, njegove reči kidaju dušu

Kurir 26.12.2023
Marko Janjušević Janjuš neutešan je posle smrti najmlađeg brata Mihaila Janjuševića, koji je preminuo u 27. godini. Pošto je napustio rijaliti, Marko se na društvenim mrežama oprašta od brata potresnim rečima. Прикажи ову… »
Na ovoj slici Janjušev brat nasmejan je sa majkom: Srećna fotografija iz porodičnog doma danas je najtužnije sećanje…

Na ovoj slici Janjušev brat nasmejan je sa majkom: Srećna fotografija iz porodičnog doma danas je najtužnije sećanje…

Kurir 26.12.2023
Marko Janjušević Janjuš neutešan je posle smrti najmlađeg brata Mihaila Janjuševića, koji je preminuo u 27. godini, a sumnja se da je digao ruku na sebe. Porodica Janjušević skrhana je bolom, a Mihailo koji godinama nije pričao sa braćom Markom… »
Nisu pričali 4 godine: Srednji brat Mihaila Janjuševića u suzama - pre nekoliko godina otkrio da ga je "nabo pesnicom"

Nisu pričali 4 godine: Srednji brat Mihaila Janjuševića u suzama - pre nekoliko godina otkrio da ga je "nabo pesnicom"

Mondo 26.12.2023
Oglasio se stariji brat Mihaila Janjuševića na društvenim mrežama. Oglasio se stariji brat Mihaila Janjuševića na društvenim mrežama Juče je porodicu Janjušević, i učesnika rijalitija Elita i Zadruga Marka Janjuševića Janjuša, potresla… »
Evo gde će biti sahranjen mlađi brat Marka Janjuševića Janjuša: Oglasila se tetka pokojnog Mihaila, otkrila detalje

Evo gde će biti sahranjen mlađi brat Marka Janjuševića Janjuša: Oglasila se tetka pokojnog Mihaila, otkrila detalje

Kurir 26.12.2023
Porodica preminulog Mihaila Janjuševića se oglasila pa otkrila gde će biti održana sahrana. - Porodica neće dolaziti u Beograd, telo će biti dopremljeno u Prijepolje, gde će biti i sahranjen - rekla je Janjuševa tetka. Podsetimo, Mihailo… »
"Godinama su ga maltretirali..." Isplivale jezive poruke upućene Mihailu dok je bio živ, bura na mrežama nakon smrti…

"Godinama su ga maltretirali..." Isplivale jezive poruke upućene Mihailu dok je bio živ, bura na mrežama nakon smrti…

Kurir 26.12.2023
Mihailo Janjušević, deset godina mlađi brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, pronađen je mrtav u svom domu. Imao je samo 27 godina, a poslednjih meseci je, pored posla na kojem se nije pojavio u petak, nakon čega je i krenula potraga… »
Oglasila se janjuševa tetka: Dan posle stravične tragedije otkriveno gde će biti sahranjen Mihailo Janjušević

Oglasila se janjuševa tetka: Dan posle stravične tragedije otkriveno gde će biti sahranjen Mihailo Janjušević

Mondo 26.12.2023
Brat Marka Janjuševića Janjuša Mihailo, biće sahranjen u rodnom mestu. Brat Marka Janjuševića Janjuša Mihailo, biće sahranjen u rodnom mestu. Učesniku rijalitija Zadruga i Elita Marku Janjuševiću Janjušu, juče je saopšteno da mu je preminuo… »
Otkriveno gde će biti sahranjen janjušev brat Porodica izdala zvanično saopštenje!

Otkriveno gde će biti sahranjen janjušev brat Porodica izdala zvanično saopštenje!

Alo 26.12.2023
Mihailova tetka otkrila gde će biti sahranjen. Brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanju. Kako navode domaći mediji, Mihailovu smrt istražuje policija i momentalno je naložena… »
Porodica Janjušević zavijena u crno! Srećna fotografija Mihaila i majke danas je najtužnije sećanje

Porodica Janjušević zavijena u crno! Srećna fotografija Mihaila i majke danas je najtužnije sećanje

Alo 26.12.2023
Velika tragedija. Marko Janjušević Janjuš neutešan je posle smrti najmlađeg brata Mihaila Janjuševića, koji je preminuo u 27. godini, a sumnja se da je digao ruku na sebe. Porodica Janjušević skrhana je bolom, a Mihailo koji godinama nije pričao… »
Oglasio se janjušev drugi brat: Potresnim rečima se oprostio od Mihaila: "Mile moj lepi, dušo moja, osmehu moj"

Oglasio se janjušev drugi brat: Potresnim rečima se oprostio od Mihaila: "Mile moj lepi, dušo moja, osmehu moj"

Blic 26.12.2023
Mlađi brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević izvršio je samoubistvo u 27. godini. Srednji brat Janjuševića Boris potresnom porukom oprostio se od Mihaila na svojim društvenim mrežama. - Mile moj lepi, dušo moja, osmehu moj -… »
"Van sebe sam": Janjuš slomljen zbog samoubistva brata, progovorio o njegovoj sahrani

"Van sebe sam": Janjuš slomljen zbog samoubistva brata, progovorio o njegovoj sahrani

Blic 26.12.2023
Rođeni brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuš, Mihailo Janjušević oduzeo je sebi život u 27. godini. Janjuš je nakon tragične vesti izveden iz "Elite", a po izlasku se oglasio na svom Instagramu gde se oprostio od brata emotivnom… »
"Oprostite mi, molim vas, van sebe sam" Oglasio se Janjuš nakon smrti mlađeg brata: Ništa se ne zna još, čekamo i mi...

"Oprostite mi, molim vas, van sebe sam" Oglasio se Janjuš nakon smrti mlađeg brata: Ništa se ne zna još, čekamo i mi...

Kurir 26.12.2023
Mihailo Janjušević, mlaši brat učesnika rijalitija "Zadruga" Marka Janjuševića Janjuša, pronađen je mrtav, a sumnja se na samoubistvo. Marko je posle tragedije izveden iz rijalitija, a sad se oglasio za medije. - Hvala za svako saučešće. Šta… »
Kuća Janjuševića u Prijepolju zavijena u crno Ovde su odrasla trojica braće - najmlađeg tragično izgubili (foto)

Kuća Janjuševića u Prijepolju zavijena u crno Ovde su odrasla trojica braće - najmlađeg tragično izgubili (foto)

Kurir 26.12.2023
Mihailo Janjušević, mlaši brat učesnika rijalitija "Zadruga" Marka Janjuševića Janjuša, pronađen je mrtav, a sumnja se na samoubistvo. Zbog tragičnog gubitka, Janjuš je izveden iz rijalitija, a po njega je došla supruga Ena. Nakon što je… »
Sloba Radanović se javno obratio Janjušu nakon stravične tragedije: Pevač napisao samo tri reči...

Sloba Radanović se javno obratio Janjušu nakon stravične tragedije: Pevač napisao samo tri reči...

Kurir 26.12.2023
Mihailo Janjušević, rođeni brat rijaliti igrača i bivšeg košarkaša Marka Janjuševića Janjuša, sumnja se da je oduzeo sebi život u 27. godini, a mnogi njegovi prijatelji, među kojima su i poznate ličnosti uputile su reči podrške porodici… »
"Dečko je pričao da su ga godinama maltretirali": Bura na Tviteru zbog Mihailove smrti - isplivale jezive poruke!

"Dečko je pričao da su ga godinama maltretirali": Bura na Tviteru zbog Mihailove smrti - isplivale jezive poruke!

Mondo 26.12.2023
Mihailo Janjušević pronađen je mrtav. Imao je samo 27 godinama, a pre izvesnog vremena je otkrio da trpi maltretiranje na mrežama. Mihailo Janjušević pronađen je mrtav. Imao je samo 27 godinama, a pre izvesnog vremena je otkrio da trpi… »
Oglasila se baka pokojnog Mihaila Janjuševića: On mi je bio najmlađe unuče, ne znam kako se ovo desilo...

Oglasila se baka pokojnog Mihaila Janjuševića: On mi je bio najmlađe unuče, ne znam kako se ovo desilo...

Kurir 26.12.2023
Mihailo Janjušević, rođeni brat rijaliti igrača i bivšeg košarkaša Marka Janjuševića Janjuša, sumnja se da je oduzeo sebi život u 27. godini. Janjuševići su iz Prijepolja, a baka pokojnog Mihaila je u neverici i velikoj boli. - Ne znam kako… »
Oprostite mi, molim vas, van sebe sam! Oglasio se Janjuš slomljen od bola nakon što mu se brat ubio, spomenuo i sahranu

Oprostite mi, molim vas, van sebe sam! Oglasio se Janjuš slomljen od bola nakon što mu se brat ubio, spomenuo i sahranu

Alo 26.12.2023
Tuga. Mihailo Janjušević, mlaši brat učesnika rijalitija "Zadruga" Marka Janjuševića Janjuša, pronađen je mrtav, a sumnja se na samoubistvo. Marko je posle tragedije izveden iz rijalitija, a sad se oglasio za medije. - Hvala za svako saučešće… »
Janjušev drugi brat se oprostio bolnom porukom Boris objavio Mihailovu nikada viđenu fotografiju, opis kida dušu!

Janjušev drugi brat se oprostio bolnom porukom Boris objavio Mihailovu nikada viđenu fotografiju, opis kida dušu!

Alo 26.12.2023
Boris i Mihailo nisu govorili godinama. Janjušev brat, Mihailo Janjušević, oduzeo je sebi život u 27. godini. Marko Janjušević izveden je iz Elite, nakon čega mu je saopštena strašna vest. Nekoliko sati kasnije oglasio se potresnom porukom, a… »
Oni te tamo čekaju, ali se više nećeš vratiti Janjuš ne može da dođe sebi zbog gubitka brata, novo obraćanje izaziva…

Oni te tamo čekaju, ali se više nećeš vratiti Janjuš ne može da dođe sebi zbog gubitka brata, novo obraćanje izaziva…

Alo 26.12.2023
Potresno obraćanje Marka Janjuševića Janjuša nakon tragedija koja ih je zadesila. Porodica Janjušević zavijena je u crno nakon što je Markov brat, Mihailo, pronađen mrtav u iznajmljenom stanu. Janjuš kada je saznao prolio je reku suza, a sve… »

Vesti dana »