Povezane vesti

Milica Kostin o protestu mladih: Mi se borimo za Ustav, istrajnost bitnija od masovnosti

Milica Kostin o protestu mladih: Mi se borimo za Ustav, istrajnost bitnija od masovnosti

N1 Info 26.12.2023
Mladi koji protestuju zahtevaju da se izbori u Srbiji ponove na svim nivoima, ali uz prethodno revidiranje Jedinstvenog biračkog spiska, izjavila je za N1 Milica Kostin, studentkinja FPN-a i aktivistkinja inicijative "Borba". Mladi su juče protestovali… »
Milica Kostin o protestu mladih: Mi se borimo za Ustav, istrajnost bitnija od masovnosti

Milica Kostin o protestu mladih: Mi se borimo za Ustav, istrajnost bitnija od masovnosti

Novi magazin 26.12.2023
Mladi koji protestuju zahtevaju da se izbori u Srbiji ponove na svim nivoima, ali uz prethodno revidiranje Jedinstvenog biračkog spiska, izjavila je za N1 Milica Kostin, studentkinja FPN-a i aktivistkinja inicijative "Borba". Mladi su juče protestovali… »
Iza vesti: Studentkinja Milica Kostin o protestu

Iza vesti: Studentkinja Milica Kostin o protestu

N1 Info 26.12.2023
Mladi koji protestuju zahtevaju da se izbori u Srbiji ponove na svim nivoima, ali uz prethodno revidiranje Jedinstvenog biračkog spiska, izjavila je za N1 Milica Kostin, studentkinja FPN-a i aktivistkinja inicijative "Borba". Snimci intervjua odmah po… »
Pogledajte kako su studenti zbog izborne krađe blokirali juče centar Beograda

Pogledajte kako su studenti zbog izborne krađe blokirali juče centar Beograda

Nova 26.12.2023
Ispred Starog dvora sinoć su bili i studenti okupljeni u inicijativi "Borba" i njihove kolege iz Novog Sada koje su tokom dana na dve tačke blokirali saobraćaj u glavnom gradu. Tražili su uvid od Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave u… »

Vesti dana »