Povezane vesti

"Ivan se dopisivao sa nekom, meni se svet srušio" Jelena i Ivan iskreno o odnosu u rijalitiju: Ne znam šta će se desiti...

"Ivan se dopisivao sa nekom, meni se svet srušio" Jelena i Ivan iskreno o odnosu u rijalitiju: Ne znam šta će se desiti...

Kurir 26.12.2023
Ivan Marinković zajedno sa suprugom Jelenom sinoć je ušao u "Elitu". Oni su pre samog ulaska u intervjuu priznali kako je došlo do toga da Jelena uđe sa Ivanom, tom prilikom su i otkrili da sa njima ulazi i njihov pas Beka, a progovorili su i o tome… »
"Strefio me šlog zbog njegovih prepiski s drugom cicom": Jelena i Ivan Marinković ušli u "Elitu", ona pred ulazak otkrila…

"Strefio me šlog zbog njegovih prepiski s drugom cicom": Jelena i Ivan Marinković ušli u "Elitu", ona pred ulazak otkrila…

Blic 26.12.2023
Rijaliti učesnik Ivan Marinković sinoć je u "Elitu" ušao sa svojom suprugom Jelenom Marinković. Ovo je bilo veliko iznenađenje za sve takmičare, a pre nego što su ušli u rijaliti oni su otkrili da sa njima u Belu kuću ulazi i njihov pas Beka, a… »
"Možda ćemo se razvesti, ne znam šta će biti" Ivan Marinković progovorio o ulasku u "Elitu" sa ženom - evo ko će još…

"Možda ćemo se razvesti, ne znam šta će biti" Ivan Marinković progovorio o ulasku u "Elitu" sa ženom - evo ko će još…

Blic 25.12.2023
Ivan Marinković zajedno sa suprugom Jelenom Ilić večeras ulazi u "Elitu". Oni su pre samog ulaska u intervjuu za "Blic" priznali kako je došlo do toga da Jelena uđe sa Ivanom, a tom prilikom su i otkrili da sa njima ulazi i njihov pas. - Bilo je da… »

Vesti dana »