Povezane vesti

Vučić pitao šefa misije OEBS i ODHIR da li im je rečeno da rezultati izbora neće biti priznati

Vučić pitao šefa misije OEBS i ODHIR da li im je rečeno da rezultati izbora neće biti priznati

Danas 26.12.2023
Pitam šefa OEBS u Beogradu Jana Bratua i šefa delegacije ODIHR da li im je rečno i ko im je rekao da bez obzira na to kakavi rezultati budu na izborima neće priznati te rezultate. To im je saopšteno unapred, kazao je predsednik Srbije Aleksandar… »
Vučić javno postavio pitanje OEBS-u i ODIHR-u: Zašto krijete da ste znali da neće priznati rezultate izbora

Vučić javno postavio pitanje OEBS-u i ODIHR-u: Zašto krijete da ste znali da neće priznati rezultate izbora

Insajder 26.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić javno je pitao šefa OEBS-a u Srbiji Jana Bratua, kao i šefa misije ODIHR, zašto kriju od međunarodne javnosti da su unapred znali da opozicija u Srbiji neće priznati rezultate izbora. 'Imam važno pitanje za šefa… »
Vučić pitao šefa OEBS-a zašto krije da mu je opozicija rekla da svakako neće priznati izbore

Vučić pitao šefa OEBS-a zašto krije da mu je opozicija rekla da svakako neće priznati izbore

Beta 26.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je javno pitao šefa OEBS-a u Srbiji Jana Bratua, kao i šefa misije ODIHR, zašto kriju od međunarodne javnosti da su unapred znali da opozicija u Srbiji neće priznati rezultate izbora. "Ja imam važno pitanje za… »
Vučić pitao šefa OEBS-a zašto krije da mu je opozicija rekla da svakako neće priznati izbore

Vučić pitao šefa OEBS-a zašto krije da mu je opozicija rekla da svakako neće priznati izbore

N1 Info 26.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je javno pitao šefa OEBS-a u Srbiji Jana Bratua, kao i šefa misije ODIHR, zašto kriju od međunarodne javnosti da su unapred znali da opozicija u Srbiji neće priznati rezultate izbora. „Ja imam važno… »
Vučić pitao šefa OEBS-a zašto krije da mu je opozicija rekla da svakako neće priznati izbore

Vučić pitao šefa OEBS-a zašto krije da mu je opozicija rekla da svakako neće priznati izbore

Nedeljnik 26.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je javno pitao šefa OEBS-a u Srbiji Jana Bratua, kao i šefa misije ODIHR, zašto kriju od međunarodne javnosti da su unapred znali da opozicija u Srbiji neće priznati rezultate izbora, prenosi N1. „Ja imam… »
Vučić: OEBS i ODIHR unapred znali da opozicija neće priznati rezultate izbora

Vučić: OEBS i ODIHR unapred znali da opozicija neće priznati rezultate izbora

Slobodna Evropa 26.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je 26. decembra pitao šefa Organizacije za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) u Srbiji Jana Bratua (Braathu), kao i šefa Misije ODIHR-a (OEBS-ove Kancelarije za demokratske institucije i ljudska prava), "zašto… »
Vučić pitao šefa OEBS-a zašto krije da mu je opozicija rekla da svakako neće priznati izbore

Vučić pitao šefa OEBS-a zašto krije da mu je opozicija rekla da svakako neće priznati izbore

Radio sto plus 26.12.2023
“Ja imam važno pitanje za šefa OEBS-a u Beogradu Jana Bratua i šefa delegacije ODIHR-a, da li im je rečeno i ko im je rekao, a mi znamo i ko i kada, da bez obzira na to što su znali kakvi će biti rezultati izbora, svi mi imamo istraživanja, rekli… »
Vučić pitao šefa OEBS-a zašto krije da mu je opozicija rekla da svakako neće priznati izbore

Vučić pitao šefa OEBS-a zašto krije da mu je opozicija rekla da svakako neće priznati izbore

Novi magazin 26.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je javno pitao šefa OEBS-a u Srbiji Jana Bratua, kao i šefa misije ODIHR, zašto kriju od međunarodne javnosti da su unapred znali da opozicija u Srbiji neće priznati rezultate izbora. "Ja imam važno pitanje… »

Vesti dana »