Povezane vesti

Zanima me okončanje izbornog procesa i nastavak velikih projekata

Zanima me okončanje izbornog procesa i nastavak velikih projekata

Politika 26.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne prati izjave političara, već da ga zanima samo da se izborni proces što pre okonča. Vučić je novinarima u Bačkom Bregu rekao da neko kod nas postaje moderan brzo, ali da to traje tri… »
Vučić: Izgradnja puteva je važna kako bi investitori došli u našu zemlju

Vučić: Izgradnja puteva je važna kako bi investitori došli u našu zemlju

RTK 26.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je jasno da ljudi pitaju za dolazak investitora, ali da su putevi važni kako bi investitori došli u Srbiju, kao i da će strane investicije u Srbiji ove godine iznositi 4,5 milijardi evra. „Ljudi… »
Vučić: Zanima me samo da se izborni proces što pre okonča

Vučić: Zanima me samo da se izborni proces što pre okonča

RTS 26.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ne prati izjave političara, već da ga zanima samo da se izborni proces što pre okonča. Predsednik Vučić je novinarima u Bačkom Bregu rekao da neko kod nas postaje moderan brzo, ali da to traje tri… »
Vučić: Zanima me samo da se izborni proces što pre okonča

Vučić: Zanima me samo da se izborni proces što pre okonča

RTV 26.12.2023
BAČKI BREG - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne prati izjave političara, već da ga zanima samo da se izborni proces što pre okonča. On je novinarima u Bačkom Bregu rekao da neko kod nas postaje moderan brzo, ali da to traje… »
Vučić: Zanima me samo da se izborni proces što pre okonča

Vučić: Zanima me samo da se izborni proces što pre okonča

Euronews 26.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ne prati izjave političara, već da ga zanima samo da se izborni proces što pre okonča. Vučić je novinarima u Bačkom Bregu rekao da "neko kod nas postaje moderan brzo, ali da to traje tri, četiri… »
Vučić: Zanima me samo da se izborni proces što pre okonča

Vučić: Zanima me samo da se izborni proces što pre okonča

Telegraf 26.12.2023
Vučić je rekao i da se Beograd razvija i da je predviđeno dosta nacionalnih projekata. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne prati izjave političara, već da ga zanima samo da se izborni proces što pre okonča. On je novinarima… »

Vesti dana »