Povezane vesti

Bitka za Avdejevku: Ruska armija nastavlja juriš napredujući po bokovima (mapa)

Bitka za Avdejevku: Ruska armija nastavlja juriš napredujući po bokovima (mapa)

Pravda 26.12.2023
Ruska vojska nastavlja bitku za Avdejevku, juriša i napreduje po bokovima. Borbe se nastavljaju u pravcu ST „Zarja“ (Očeretino), u oblasti Stepovoje, u pravcu Severnog i u oblasti štaba Izmailovskog. Žestoke borbe ne prestaju u Stepovu i na… »
Lista "Mi - Glas iz naroda": Čvrsti u odluci – nema koalicije ni sa vlašću, ni sa opozicijom

Lista "Mi - Glas iz naroda": Čvrsti u odluci – nema koalicije ni sa vlašću, ni sa opozicijom

Insajder 26.12.2023
Pokret "Mi - Glas iz naroda" poručio je u utorak 26. decembra da ostaju čvrsti u svom stavu da neće u koaliciju ni sa vlašću, ni sa prozapadnom opozicijom, ni na republičkom nivou niti u Beogradu. 'I jedni i drugi rade protiv interesa države, onako… »
Nestorovićev pokret: Nećemo ni sa vlašću ni sa prozapadnom opozicijom

Nestorovićev pokret: Nećemo ni sa vlašću ni sa prozapadnom opozicijom

Blic 26.12.2023
Pokret "Mi - glas iz naroda" ostaje čvrst u svom stavu da neće u koaliciju ni sa vlašću ni sa prozapadnom opozicijom, ni u republici ni u Beogradu, navodi se u saopštenju dostavljenom beogradskim redakcijama. U njemu se, između ostalog, navodi niz… »
Nestorović ipak neće u koaliciju sa SNS: I vlast i opozicija rade protiv države

Nestorović ipak neće u koaliciju sa SNS: I vlast i opozicija rade protiv države

Radio 021 26.12.2023
Lider izborne liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da ostaje čvrst u odluci da neće stupiti u koaliciju sa vlašću i opozicijom ni na jednom nivou. Kako navodi, on smatra da i jedni i drugi rade protiv interesa države i… »
"Mi - glas iz naroda": Nećemo u koaliciju sa vlašću i opozicijom ni na jednom nivou

"Mi - glas iz naroda": Nećemo u koaliciju sa vlašću i opozicijom ni na jednom nivou

Euronews 26.12.2023
Pokret "Mi - glas iz naroda, prof. dr Branimi Nestorović" saopštio je da ostaje čvrst u odluci da neće stupiti u koaliciju sa vlašću i opozicijom ni na jednom nivou, jer smatra da i jedni i drugi rade protiv interesa države i imaju različita… »
Nestorović: I vlast i opozicija rade protiv interesa države – samo na različite načine

Nestorović: I vlast i opozicija rade protiv interesa države – samo na različite načine

N1 Info 26.12.2023
Pokret Mi - glas iz naroda saopštio je da ostaje čvrst u svom stavu da neće u koaliciju ni sa vlašću ni sa prozapadnom opozicijom, ni u republici ni u Beogradu. Kako su naveli, "i jedni i drugi rade protiv interesa države, onako kako mi shvatamo… »
Nestorović: I vlast i opozicija rade protiv interesa države – samo na različite načine

Nestorović: I vlast i opozicija rade protiv interesa države – samo na različite načine

Novi magazin 26.12.2023
Pokret Mi - glas iz naroda saopštio je da ostaje čvrst u svom stavu da neće u koaliciju ni sa vlašću ni sa prozapadnom opozicijom, ni u republici ni u Beogradu. Kako su naveli, "i jedni i drugi rade protiv interesa države, onako kako mi shvatamo… »
Pokret "Mi - glas iz naroda": Ostajemo pri stavu da nećemo u koaliciju ni sa vlašću ni sa prozapadnom opozicijom

Pokret "Mi - glas iz naroda": Ostajemo pri stavu da nećemo u koaliciju ni sa vlašću ni sa prozapadnom opozicijom

RTS 26.12.2023
Pokret "Mi – glas iz naroda" saopštio je da nedavne ocene zvaničnika Ruske Federacije dodatno utvrđuju njihove sumnje i tvrdnje da se poslednjih dana na beogradskim ulicama odvijao pokušaj "majdanizacije", odnosno strane instrumentalizacije… »
Mi: SNS potezi odricanja od KiM i protesti proevropske opozicije su sinhronizovani

Mi: SNS potezi odricanja od KiM i protesti proevropske opozicije su sinhronizovani

Pravda 26.12.2023
Pokret "Mi - Glas iz naroda" ukazuje da režim Srpske napredne stranke i prozapadna opozicija sinhroniziju svoje aktivnosti i akcije kako bi prikrili izdajničke poteze prema Kosovu i Metohiji. Oni takođe navode da SNS i SPS od 2012. godine vode politiku… »
„Mi – Glas iz naroda“: Sinhronizacija prozapadnih protesta i odricanja Kosova od strane SNS i SPS

„Mi – Glas iz naroda“: Sinhronizacija prozapadnih protesta i odricanja Kosova od strane SNS i SPS

Danas 26.12.2023
„Mi – Glas iz naroda“ navodi da nedavne ocene zvaničnika Ruske Federacije dodatno utvrđuju njihove sumnje i tvrdnje da se poslednjih dana na beogradskim ulicama odvijao pokušaj ”majdanizacije”, odnosno strane instrumentalizacije legitimnih… »

Vesti dana »